ліпосакція пластична хірургія методи, яка з них краще для вас

Ліпосакція є дуже популярною формою пластичної хірургії сьогодні. Люди користуються перевагами позбутися впертого кишені жиру, коли дієта і фізичні вправи не досить. Це дуже безпечно пластичної хірургії з довгою і успішною історією. Це може бути великий процедура для усунення жиру з обличчя, шиї, рук, грудей, преса, стегон, литок і щиколоток.

Якщо ви плануєте з ліпосакції, щоб піклуватися про деякі з ваших “проблемних” районах, ви повинні розуміти різні методи, використовувані для того, щоб прийняти обгрунтоване рішення. Основні методи, доступні в даний час традиційної ліпосакції, припухлі, ультразвукові та супер-мокрому.

Традиційний метод цієї пластичної операції передбачає використання канюлі, слабкий трубки, яка вводиться під шкіру. Він діє як вакуум, відсмоктування із небажаних верств жиру з цільових регіонів. Канюлі фактично використовується як шкідництво м’яч, розбиваючи жирові відкладення першої, щоб зробити його легше бути висмоктана. Коли весь жир був видалений, розрізи закриті зі швами.

Інший метод, один з найновіших і найскладніших, є припухлі методом ліпосакції. У цій техніці, пластичний хірург першим вводить жирової тканини з анестезією, зокрема лідокаїну. Це приголомшує регіону і жиру набухає і твердне. Адреналін також вводять звужують кровоносні судини довколишніх зменшити крововтрату в цьому районі.

Поєднання цих рідин дає тільки локальний, а не загальний наркоз необхідності, зменшує ризики. Вона також дозволяє краще контролювати ліпосакції конкретних жирових відкладень. Розріз отвори часто менше, з припухлими метод пластичної хірургії ліпосакції, бо крихітні, мікро-канюлі використовуються. В принципі, припухлі ліпосакції робить процес відновлення швидше і менш болісно, ​​з меншою шрами.

Ультразвукові пластикових техніку хірургії також відомий як UAL і він стріляє ультразвукових хвиль у жирових відкладень для розрідження їх так, щоб вони легше видалити з канюлею. Цей метод кращий в порівнянні з традиційною ліпосакції, коли цільові області верхньої частини живота, стегон, або назад. Він також хороший для позбавлення від значної частини жиру в один час.

Супер-мокрого методу, являє собою пластикову стиль хірургії, який дуже схожий на метод Тумесцентная тим, що текучу середу нагнітають для зміцнення навколишніх тканин. Основними відрізняється тим, що незважаючи на свою назву, насправді використовує менше рідини, ніж припухлі техніку. Пластичний хірург буде вводити тільки стільки рідини, скільки одно кількість жиру, який буде висмоктана.

Зворотною стороною є те, що супер-мокрим способом фактично призводить до втрати крові більш ніж припухлі, але перевага в тому, що процес коротше, всього дві години в тривалості. Tumescent липо може тривати до п’яти годин. Вважається також, що супер-мокрий спосіб є більш безпечним, оскільки менше рідини, вставлений в системі пацієнта.

Кожна операція ліпосакція Пластикові техніка має унікальні переваги і недоліки, але мають хороше розуміння кожного типу допоможе вам вибрати кращий для ваших уподобань.