добре виглядати на пляжі не так просто, як здається.

Літня повернувся, і якщо ви не були в спортзал регулярно, а не бояться. Ще не все втрачено. Є ще кілька речей, тут і там, що ви можете зробити, щоб змусити вас виглядати частиною. Зовнішній вигляд кожної речі, принаймні це те, що суспільство говорить нам. Бачте, ви, можливо, що велике тіло, але якщо ви його не наводимо добре, ви просто видати за середній “Джо”, якщо не гірше. Ось кілька порад, які зроблять люди помічають вас і бути засліплені, щоб ваші недоліки.

1. зволожувач
Чоловіки, мені плювати, що ви чули про хлопців, які використовують зволожуючий крем. Існує нічого про гей просто турбота про вашу шкіру. Зволожувач не те ж саме, як дайвінг в макіяж і увінчує все це з тушшю! Він просто робить вашу шкіру виглядати і відчувати себе здоровим і більш гладкою та еластичною. Незалежно від того, наскільки ваші м’язи вискакують з вашої сорочки, погана шкіра знизить загальний вигляд, щаблі нижче! Дами, якщо ви все ще не використовую зволожуючий крем, все, що я можу сказати, що вам потрібна професійна допомога!

2. сонцезахисний крем
Коли-небудь бачили когось з дійсно противні по зробленому загар! Це те, що з медичної точки називається сонячних опіків, що у разі, якщо ви не знали, може фактично привести до раку шкіри. Чоловіки, знову ж я по Вашій справі. Бачте, коли ви страждаєте від раку шкіри, яка може бути просто час, коли ви розумієте справжнє значення хороший екран НД Краще пізно, ніж ніколи, отримати собі хороший екран НД якості для вашого типу шкіри.

3. Випряміть, що ще
Чи знаєте ви, що є люди, які насправді втратили бодібілдінгом тільки тому, що їх пози все неправильно! Випрямляючи спину і відходили ваших плечах не тільки зробить вас виглядати впевнено який, до речі, вважається сексуально, але це дозволить знизити ваші шанси отримати проблеми зі спиною, як ви стаєте старше. Ця проста кішка заощадить вам купу грошей, яку ви б витратили на медичні рахунки, а також він врятує вас від сильного болю.

4. Носіть пляжного одягу, яка підходить
Якщо ви носите щось, що розмір занадто великий, ви будете виглядати, як бабуся в бікіні і в той же час, якщо ви носите одну занадто мало, ви залишите дуже мало для уяви. До речі дами, більш загадковим ви і чим більше ви залишите людини ворожіння, більш привабливою ви будете виглядати. Тому незалежно від того, скільки людей сказали, що ви виглядати як модель купальник, дотримуйтеся свого розміру. Якщо ні, перейдіть до все нудистський пляж!

5. Пийте багато і багато води
У літній час, ваше тіло втрачає багато води через потовиділення і так зараз більш ніж коли-небудь, необхідно, щоб уникнути зневоднення. Ваш організм потребує води для перевезення продовольства і кисню, для видалення відходів з вашого тіла, щоб підтримувати температуру вашого тіла ви називаєте його. Це також робить вашу шкіру здоровою і робить його світіння.