виникли проблеми зниження ваги

Чому так багато людей зазнають невдачі у втраті ваги? Це тому, що вони ледачі? Номер Це тому, що вони залежні від їжі? № ІС, тому що вони не дуже добре зарядку? Кількість відмов на втрату ваги пов’язане з декількома основними факторами:

• Люди не розуміють ризик надмірної ваги. Чому більшість хочуть, щоб схуднути? Більшість скаже, щоб виглядати краще. Виглядає краще, безумовно, є перевагою втрати ваги, але це не повинно бути єдиною причиною, щоб схуднути. Існує 1000 фунтова горила в кімнаті, і це часто ігнорується. Надмірна вага протягом тривалого періоду часу вбиває тисячі людей щороку. Тисячі досліджень показали і довели, без всяких сумнівів, що втрати жиру покращиться і подовжити ваше життя. Знаючи про небезпеку надмірної ваги є величезною мотивацією не тільки втрачати жир, а й зберегти його.
• Люди, не робіть до постійних змін способу життя. Так багато людей думають про “дієта” як щось тимчасове. Коли вони знаходяться на “дієту”, вони обмежують себе так багато, що вони нещасні. Рано чи пізно невдачі неминучі через необгрунтовані вимог найбільш “дієти”. Деякі з цих дієт змусить вас тільки є певні продукти (наприклад, відсутність вуглеводів, спеціальних супів і т.д. …) Ви, як і я, напевно, пробували їх раніше. Ключ до втрати ваги довгостроковій перспективі робити поступові зміни способу життя ви можете дотримуватися назавжди.
• Більшість людей не надається правдива факти втрати ваги і стають здоровішими. З суперечливої ​​інформації в ЗМІ, і всі по-різному схуднути швидко дієти примхи, зрозуміло, чому так багато людей дійсно не знаю, правду про втрату жиру і тримати його в довгостроковій перспективі.
• Більшість людей не розуміють, що вони або постійно набирає жир або втрати жиру. Існує немає між ними. Деякі люди виправдовують розкидати гроші наліво або відмови, тому що вони потрапили в невелике дорожньо-блоку. Це не все або нічого гра. Наприклад, коли я була надлишкова вага, якби я з’їв нездорову обіду, я йшов би вперед і їдять нездорову вечерю, так як я вже “зіпсували” день. Або я б сказав, я почну здорове харчування в понеділок, так як я вже з’їв погано в ці вихідні. Кожна людина час від часу їсть занадто багато. Успішні люди не дозволить дорозі Bump повністю зірвати їх повна зміна способу життя. Якщо ви не реалізації позитивних змін способу життя і втрати ваги, ви набираєте вагу. Знову ж, немає ніяких “проміжних”.
• Більшість людей не розуміють, що вони споживають щодня. Так багато людей з надмірною вагою їдять тисяч додаткових калорій і жиру, не усвідомлюючи цього. Це жорстко, щоб знати, якщо ви набираєте вагу або втрата ваги кожен день, якщо ви не стежачи за те, що Ви споживаєте.

Якщо Ви хотіли б дізнатися більше відвідайте нас на http://c5b9f6vm8eyyc3i-q416t8nrfb.hop.clickbank.net/