Підтяжка обличчя знати плюси і мінуси цієї процедури

Сотні тисяч людей задаються питанням, якщо підтяжка обличчя щось стоїть, дивлячись у. Вони бачать їх особи, облицьований з їх історіями життя сміх і бог раз на сонці і думають про себе, дивлячись у дзеркало, я цікаво, коли я почав шукати, як це. Людина, якого вони бачать в скло не людина, якого вони бачать, коли вони думають про себе. Може бути, ви бачили рекламні ролики, або відомий друг, який зробив один, і помітили, що зміни в їх шкіру і відносини, і ви задавалися питанням, чи правильно це для вас.

У бесіді з лікарем про ваших думок є хорошим місцем для початку. Лікаря або фахівця може допомогти вам вирішити, якщо це правильне рішення для вас, і як ваше обличчя буде виглядати після цього. Деякі люди бачать чудові результати і інші вибирають маленькі, ледь помітні результати. Є багато факторів, включаючи колишній вигляд, ваш бажаний вид, і хірургічне межі. Більшість людей дуже задоволені їх результатами.

Підтяжка обличчя це хірургічна операція. Пацієнт поміщається під наркозом і розрізи, зроблені. Число розрізів може змінюватись в залежності від лікаря і вашого типу шкіри або конкретних проблемних областей. Зазвичай надрізи біля лінії росту волосся і вуха так, що рубці якомога непомітніше.

Як тільки надрізи, хірург робить кілька речей, включаючи зняття шкіри, відсмоктування з ділянок жиру (зазвичай під підборіддям), жорсткість м’язів, і відсікання додаткову шкіру. Всі вони об’єднані, щоб отримати більш молодий вид. Ці процеси згладити поява ліній, нехай ваша шкіра облаштування кордонів собі, і просто в цілому зробити обличчя виглядати молодше і гладше.

Деякі ризики, пов’язані з операцією включають накопичення крові під шкірою, реакції на анестезію або інфекції. Велика частина ризиків можна уникнути, і всі повинні бути обговорені з вашим хірургом. Ці хірургічні процедури виконуються десятки тисяч разів на рік, хоча, і мають відносно низькі ризики.

Курці повинні кинути палити перед операцією, щоб уникнути ускладнень. Будь-хто, хто вирішує прийняти процедуру, амбулаторної хірургії повинен забезпечити поїздку додому для себе, так як вони не зможуть водити машину, і ви можете взяти до уваги ріст волосся в очікуванні зцілення охоплюють розрізів.

У той час як в хірургії, ви можете вибрати для місцевої або загальною анестезією. Після цього пов’язку звичайно міститься на обличчя за пробірки поміщають в цілях дренажу. Біль ліки надається, якщо необхідно, але відносно мало болю, пов’язані з цією операцією.

Там буде синці і набряки, і ви, щоб уникнути напруженої діяльності протягом не менше двох тижнів. Будь вказівками вашого хірурга після відходу необхідно дотримувати з обережністю для того, щоб належного лікування.

Ризики, пов’язані з наявністю підтяжка обличчя є відносно низькими, і, якщо ви незадоволені своєю зовнішністю і здорової людини, це може бути велике процедура для вас.