Видалення волосся кремами для ділових мандрівників та глобального реактивних сеттерів

Якщо ви знаходитесь в розкішний круїз до Арктики або струменем налаштування з Парижа в Еквадорі кожен так часто, є одна річ, яку ви не повинні забувати, щоб принести в багажі: крем видалення волосся. У той час як це найменш заклопотаність людей раді за свою відпустку або зосереджені на їх відрядження, насправді це необхідний елемент для всіх зайнятих мандрівників. Як ви йдете з одного місця в інше, більш тепла погода зробить тіла волосся росте швидше, ніж зазвичай. Це дає вам те проблема контролю волосся на кінцівках таким волоссям ноги. Волосся під пахвами також може бути проблемою, особливо якщо ви перебуваєте в країні, де тепла погода змушує вас носити одяг без рукавів.

Зберігайте ці нагадування на увазі при використанні кремів для видалення волосся за кордоном.

Найкраще придбати туристичну креми з вашої країни

Є подорожі розміру креми, які не займе багато місця у вашому багажі. Але якщо ви забули упакувати його з собою свої речі, перш ніж покинути то ви завжди можете знайти те, в країні, де ви збираєтеся. У той час як більшість кремів є гіпоалергенними і дерматолог перевірені, людям з чутливою шкірою повинні дотримуватися продуктів, які не мають жодних побічних ефектів на шкірі. Крім того, продукти, що продаються в різних країнах спеціально розроблені для людей, що живуть там. Таким чином, краще всього використовувати продукти, які спеціально розроблені для людей у ​​вашій країні походження.

При покупці крему з іноземної держави, зробити алергічну пробу першої

Якщо ви забули купити крем від вашій власній країні, ви завжди можете купити в тому місці, куди ви пішли. Але перед його застосуванням на велику площу, отримати невелику кількість крему перший і прикладіть його на невелику ділянку шкіри на руках або ногах. Залиште його там протягом 8 хвилин і подивитися, якщо він отримує червоний або свербіж. Якби це було червоним або стали свербіж на початкове заяву, це ознака того, що у вас алергія на продукт. Коли це відбувається, припинити використання і шукати інші креми, які підходять для вашого типу шкіри.

Завжди дотримуйтесь інструкцій

Напрями дуже важливо, особливо при використанні іноземних брендів крем. Він не може мати те ж суміш, що і крем ви використовуєте назад у вашій країні тому звичайна сума, яку ви подаєте заяву може бути занадто багато для різних оформленні зовнішньоторговельних бренд крем. Таким чином, щоб уникнути негативних наслідків та інших трагічних речей, які можуть трапитися з вашою шкірою, завжди коректний надруковані на видалення волосся кремом поле, і не намагатися змінити його відповідно до вашої власної оцінці, якщо тільки, звичайно, якщо ви не є дерматолога.

Чи не Існує нічого поганого про завжди готується. Зрештою, ви ніколи не знаєте, коли вам потрібно, щоб крем видалення волосся, щоб врятувати вас від незручне становище. Упакувати його з собою ваш багаж, як ви стрибаєте з одного місця на інше і бути впевненим, м’яких і волосся шкіра кожному місці ви йдете. Щасливої ​​дороги!