інновації в косметичної стоматології

Кожен хоче, красива посмішка, і з багатьма нововведеннями сьогодні в косметичній стоматології, що отримати великий усмішкою можливо. Досягнення в області косметичної стоматології зробили мрію про велику посмішкою реальністю для багатьох людей, і навіть у випадках тяжкого каліцтва або фарбування.

Деякі з проблем, які косметична стоматологія може виправити включають в себе:
• заміна зламаних зубів
• Ремонт відколи зуба
• Відбілювання зубів забарвлених
• випрямлення кривих зубів
• проміжки між зубами

Деякі інновації в косметичної стоматології, які стали дуже популярні включати порцелянові вініри, які використовуються для ремонту або підвищення передніх зубів. Порцелянові вініри використовуються також для відбілювання зовнішній вигляд зубів, ліквідувати прогалини або випрямити криві зуби.

На додаток до використання вінірів є також деякі неймовірні досягнення в галузі систем відбілювання зубів. В даний час, коли ви відвідуєте стоматолога, щоб отримати відбілювання стоматолог може використовувати систему, яка матиме негайні результати. Дослідження показали, що відбілювання системи, відомої як Zoom! ® може насправді відбілити зуби до восьми відтінків в одній обробці.

Серед нововведень в косметичній стоматології Invisalign ®; це лікування використовується для випряміть нерівні зуби без допомоги брекетів. Хоча Invisalign ® є прекрасною альтернативою для брекетів, пройде ще майже рік, щоб завершити це лікування.
Для відсутня або зламані зуби є зубні імплантати, які виглядають набагато більш природно, ніж зубні протези, і гармонійно поєднуються з іншими зубами. Зубні імплантати є великими для тих, хто втратив зуби в результаті нещасних випадків або розпаду. З багатьма сьогоднішніх інновацій в косметичній стоматології, у кожного є привід для посмішки.