як отримати великий сексуальний погляд волосся

Великі сексуальні волосся великий погляд, це дуже популярна на даний момент. Погляд базується отримувати стільки обсяг волоссю, як можна зробити волосся вискочити. Щоб досягти погляду вам необхідно правильне поєднання продуктів волосся для підвищення обсягу і правильну техніку.

Насамперед вимийте волосся з шампунем, який допоможе volumize вашого волосся. Спроба великий сексуальний волюмізаціі шампунь волосся, які створять повноти при збереженні вологи у волоссі. Шампунь і обполосніть волосся в два рази до кінця. Вільно зв’язати ваші волосся залишаючи нижні шари вільно. Виконати кисті через нижні шари ваші волосся від коренів до кінчиків після щіткою з феном.

Розчісувати волосся, як вона висохне, щоб видалити заплутане волосся і вузли. Додати в продукті під назвою Сексуальна насос коренів волосся, поки ви удар сушіння волосся. Це також допоможе збільшити обсяг. Отримати всі волосся сухе користуючись феном на середньому вогні. Під час сушіння нахилити голову, і нехай ваші волосся падають вниз. Помасажуйте шкіру голови, як волосся сушить. Це допоможе додати ліфт на вашому волоссі. Коли кисть досягає нижньої частини волосся завиток його і утримувати там протягом десяти секунд. Потім повторіть з рештою ваші волосся, поки все волосся, які Ви пов’язана не був підірваний сухою і згорнувся.

Наступна взяти жменю волосся і скрутіть її щільно. Повторіть цю процедуру ще п’ять шматків волосся, то розпорошите їх лаком для волосся. Останній крок, щоб ваше волосся висіти вниз головою під час розпилення під ним з великою кількістю лаку для волосся. Завершити свій погляд з вибухом з усіх боків лаком для волосся і ваші зробили.