очима мішки і темні кола під очима – це виправити fast_

Що, AOS гірше, ніж поганий день волосся? Прогуляйтеся і заглянути в дзеркало. Швидше за все, і, Äôll згодні, що найгірше, що може трапитися, по відношенню до області між вашим очам і роті. Це, AOS права, темні кола навколо очей і мішки під очима є відштовхуючий вигляд. Вона вражає презирством в серцях чоловіків і жінок (вони чи ні насправді сказати U) і знижок присутності тих, у кого вона є. Він валить кожний не-макіяж-носити людей з одним могутнім махом; підриває довіру кожного нещасного, просто могло трапитися з народила набір вранці.

Звідки вона взялася?

На жаль, для тих, у кого вона є, Eyebags і темні кола в основному успадкувала явище. Наші визначення фізичних рис, в значній мірі, вплив Eyebags і темні кола. Тонкість шкіри під очима, наприклад, визначає ступінь синій відтінок, А. І., пов’язані з кровоносними судинами під – показуючи через. Як один старіє, шкіра стає тоншою, відповідно, в результаті чого темні кола більш очевидною.

Eyebags і темні кола можуть бути викликані різними факторами, такими як алергія або ліки. Надмірне перебування на сонці може також погіршити темні кола, роблячи нашу шкіру виробляти більше меланіну на поверхні шкіри, що перетворює місто виглядати темніше.

Бліда шкіра є ще однією причиною для цього. Це може виникнути в результаті різних причин, таких як мають недостатній сон, втома або хвороба, всі з яких опосередковано зробити темні кола більш видимими через шкіру.

Алергія теж винні. Алергія може виникнути в результаті, наприклад, пилок або деякі лікарські препарати, які викликають вивільнення гістаміну в наших тілах. Це призводить до розширення кровоносних судин, в результаті яких з’являються темні плями під очима. Алергія також мають тенденцію викликати свербіж шкіри, отже, зробити затемнення гірше для тих, хто може, АОТ чинити опір потираючи очі і область навколо нього.

Що я можу зробити, щоб зменшити її наслідки?

Найпростіший спосіб, щоб отримати багато спати ночами. 7 до 8 годин є найбільш підходящим для більшості дорослих. Під час сну, відпочинку голову на підняті поверхні (наприклад, подушкою), так як це допомагає запобігти від збору рідини навколо очей під час сну.

Стиснення холодної води на шкіру під очима протягом декількох хвилин можуть також полегшити ситуацію. Це допомагає звужуючи кровоносні судини, таким чином мінімізуючи синюватий відтінок на поверхні шкіри.

Масаж мигдалевого масла в шкіру навколо очей перед сном на ніч. Робіть це протягом 2 тижнів і спостерігати поліпшення. Це робить чудеса, як мигдаль Відмінна їжа для шкіри. Для додаткового ефекту, покладіть гарячі і холодні рушники альтернативно під очима протягом 10 хвилин перед застосуванням мигдалевого масла.