освітлити області бікіні

Носіння убогий мікро бікіні надає ваша шкіра до екстремальних сонячного світла, який може потемніти ділянки шкіри, які вже мають темний відтінок на них. Районі між стегон і область навколо нижньої частини сідниці частини вашого тіла, які можуть здатися темніше, ніж інші частини вашого тіла. Ось декілька порад про те, як безпечно і природно полегшити тих областях, так що ваш тон шкіри буде виглядати ще, коли ви вирішите стійки ваші речі у вашому крихітному купальнику.

уникати сонячного світла
Не піддавати шкіру впливу прямих сонячних променів. Сонце приваблюють темні кольори, і це буде сприяти подальшому затемнити ті ділянки шкіри, які ви намагаєтеся, щоб полегшити і згладити.

використовувати крем для засмаги
Коли виходити на сонце, використовуйте сонцезахисний крем, щоб сонце від проникнення тих областях шкіри, які ви не хочете темніше. Виберіть сонцезахисний крем з високим числом SPF (Sun Protection Factor).

пити воду
Пийте багато води, щоб зберегти шкіру зволоженою в той час як ви проходите через процес освітлення його.

папайї мило
Папайя мило є природним і використовують його регулярно допоможе полегшити вашу шкіру. Використовуйте її, принаймні, два рази на день, один раз вранці і один раз вночі. Тримайте вашу шкіру зволоженою, тому що це може висушити шкіру поза.

лимонного соку
Візьміть трохи лимонного соку з невеликою кількістю йогурту і змішати його разом і застосувати його до вашої шкіри. Він діє як м’який відбілюючий розчин яке безпечно освітлити шкіру. Зверніть увагу на будь-які подразнення і припинити використовувати, якщо ваша шкіра дуже чутлива. Використовуйте гель алое віра після цього, щоб зберегти шкіру вологою і зволоженою.

молоко
Налийте молоко в миску, візьміть ганчірку або рушник і опустіть її в молоко, а потім застосувати до вашої шкіри. Молоко є природною Lightener шкіру і не висушує шкіру. Це не станеться відразу, але при регулярному використанні, ви побачите деякі незначні результати.

вітаміни
Приймати вітамінні добавки, щоб зберегти шкіру зволоженою і зволоженою. Суха шкіра викликає знебарвлення яке робить вашу шкіру темнішою, в деяких областях.

Якщо у вас є природно темну шкіру, а потім розслабитися і насолоджуватися перевагами. Використовувати ці методи, тільки якщо у вас світла шкіра, і хочуть мати навіть тон шкіри для тих, бікіні районах по всьому вашому тілу, коли ви наважуєтеся на пляжі.