омолодження шкіри обличчя при плануванні весілля

Для людей, які одружуються або залучений в процес планування весілля, дивлячись на всі сто на особливий день має величезне значення. На жаль, ознаки старіння може зіпсувати фотографії, які забезпечують життя спогадів про цю подію. У зв’язку з цим, деякі люди вважають, косметична хірургія до весілля, щоб допомогти їм виглядати молодше. Терміни має вирішальне значення, допомагаючи визначити, які процедури можуть бути виконані і яких результатів людина може очікувати від омолодження шкіри обличчя перед весіллям.

Якщо у вас менше, ніж за 2 тижні до весілля, вона погано рекомендується пройти будь-якої косметичної процедури з хірургії, ботокса навіть косметичного або особи наповнювачів. На даний момент, увага повинна бути введено в мають макіяж макіяж і оцінка догляду за шкірою. Це часто дає відмінні результати і може бути варто часу та інвестицій, щоб справити хороші результати без ризику.

Якщо у вас є 2-3 тижні до великої день, розглянути Ботокс косметичні або лицьові наповнювачі, такі як Juvederm, Рестилайн, або Evolence серед інших. Вони можуть допомогти пом’якшити лінії і зморшки особи, які говорять на вік людини. У той час як ін’єкції можуть бути виконані в офісі, вони можуть іноді призвести до пом’ятості або набряк обличчя, який може зайняти тиждень спадати. Тому краще всього проводити ці процедури не менше 2 тижнів до великий день, щоб переконатися, що все повертається в нормальне русло для фотографій.

Якщо у вас є 2-3 місяці до початку церемонії, розглянути й інші процедури, такі як підтяжка обличчя, носа, брів або ліфта. Деякі лазерне лікування може бути безпечно виконана, якщо у вас є 2-3 місяці для відновлення, а також. Всі ці процедури вимагають деяких вниз час і є ризик синці і набряки. З лазерами, шкіра займе час, щоб зцілити і почервоніння спадати. Зазвичай 2-3 місяці достатньо часу, щоб забезпечити дозвіл почервоніння обличчя, принаймні такої міри, що може бути покрита макіяж. У тому малоймовірному випадку, що ускладнення зустрічається, як правило 2-3 місяці достатньо часу, щоб вирішити ускладнення.

Якщо у вас є випадання волосся і хочете мати волосся схожі на те, що ви були, коли ви були молодше і мають 6 місяців до весілля, розглянемо проходить пересадка волосся. Хоча процедура амбулаторна процедура проводиться під місцевою анестезією, це може зайняти 6 місяців за результати, щоб показати і волосся, щоб виростити. Крім того, волосся можна пересаджувати до брів для створення природних, повні брови без необхідності олівців або перманентний макіяж. Спогади про весілля може тривати все життя. Якщо ви берете, частина весілля, або весілля планування, перспективне планування може дозволити для омолодження шкіри обличчя, які можуть зробити ці спогади ще більш особливим.