новими досягненнями в галузі лікування целюліту

Підраховано, що 80% всіх жінок у віці старше 20 є целюліт. Цей непривабливий проблема зачіпає жінок різного віку, типів статури та етнічної приналежності. Кількість кремів і більш-рецепта лікування доступні, але лише деякі з них запропонували реальне вирішення.

Кількість целюліту процедури, пропоновані фахівцями в галузі медицини, збільшилася за останні кілька років. Деякі варіанти лікування є відносно новими і довгострокові результати все ще недоведеною. Тим не менш, багато хто з цих високотехнологічних варіантів показали обіцянку. Ось короткий виклад того, новий передній край лікування целюліту опції, використовуються фахівцями в галузі медицини сьогодні.

Endermologie також загальний метод, який використовується для боротьби з целюлітом. Вона включає в себе спеціально розроблене пристрій, який сприяє глибокому, проникаючих масаж всього тіла з використанням всмоктуючої та ролики, щоб стимулювати розпад жирових відкладень і збільшення циркуляції в організмі.

Мезотерапія інший варіант лікування целюліту пропонують багато медичні курорти по всій країні. Мезотерапія передбачає введення мікроскопічних кількостей натуральних рослинних екстрактів, гомеопатичних засобів, фармацевтичних речовин і вітамінів безпосередньо в проблемні зони. Мезотерапія може орієнтуватися на конкретні райони або місця, де ваше тіло зберігає зайвого жиру. Це швидка процедура, яка вимагає практично немає часу на відновлення.

Лікування за участю «РФ» або радіочастотних та лазерні технології є relativly нове, але все більш широке застосування. TriActive машини LaserDermology використовує низькоенергетичних лазерних для боротьби з целюлітом. Cynosure це компанія, яка робить лазер і стверджує, що чотири з кожних п’яти жінок, які отримували свої пристрої, повідомляють краще виглядає шкіра. Пристрій працює за допомогою лазера, який нагріває тканини під шкіру, вивільняючи целюліту. Зламаною тканини целюліту потім промивають організмом. Це в теорії. Це “промивання” процесу сприяє всмоктування, який також вбудований в машину.

Ще одне нове пристрій, який використовується для лікування целюліту називається Velasmooth. Вела Гладка пристрою є медичне пристрій, який було доведено, щоб зменшити поява целюліту за допомогою нової технології під назвою ELOS, короткі для оптико-електронної взаємодії. Ця революційна технологія поєднує в собі чотири види енергії, що працюють разом в той же час. Це безболісна процедура поєднує в собі високі частоти радіохвилі, інфрачервоне світло і глибокий масаж тканин, щоб порушити жиру і води для виробництва нового колагену, що призводить до гладкої шкіри. Вела Гладкий може зменшити прояви целюліту і повторного контура проблемні ділянки тіла.

Інший новий метод лікування акустичної хвильової терапії. Спочатку створений, щоб полегшити біль, пов’язану з поганою циркуляцією і жорсткої суглобів, «АВТ” машини були використані для поліпшення “ямочками” погляд прояви целюліту. Акустична хвильова терапія використовує балістичні медичний пристрій для створення тиску хвилі, які проходять через шкіру і жир, щоб вплинути на волокнистих перегородками. Це викликає Розпад колагену prouducing більш гладку поверхню.

Як ви можете бачити, лікування доступне для боротьби з целюлітом збільшується. Він повідомив, що ви зверніться до місцевому фахівцеві косметичного, щоб дізнатися більше інформації.