ворожіння з шкіри родимки – що це значення родимки на тілі або обличчі

Використання молі у ворожіння відомий як moleoscopy, moleomancy, maculomancy і molesophy. Це практикувалося найбільш відомий Гіппократ, з піку своєї популярності, що йтиме на шістнадцятому столітті. Навіть сьогодні, можна отримати мовляв читання через Інтернет. Широкі китайські дисципліні moleoscopy існує.

Відповідно до китайської інтерпретації, кроти символізує удачу, як правило, приховані. Чистих кольорів чорного і червоного хороші, але молі змішання червоного, білого або жовтого не пощастило. Гладка, блискуча, яскрава мовляв вважається хорошим. Волосся це ще один хороший знак, хоча багато жінок можуть не погодитися.

Родимки на обличчі мати найрізноманітніші значення. Мовляв в середині верхньої частини лоба означає, що людина має погані відносини з батьками, босом або літніх людей в цілому, і повинні спробувати зберегти чималій відстані від них. Людина з родимкою на верхній частині носа, ймовірно, відчувають фінансові труднощі і повинні захищати себе від небажаних сексуальних увертюр. Найбільш негативні інтерпретації, подібно цим, попередження бути обережним у конкретних ситуаціях.

Частка передвістя для обличчя кроти хороші, такі, як родимка на брови, які розумні, художню або творча людина буде мати. Така людина може розраховувати на багатство і славу. Інша хороша перестановка родимка на вусі, тобто людина стане відомим і багатим.

Людина з родимкою на внутрішньому зап’ясті буде мати важкий час зберігаючи його багатства, встановивши, що більше грошей, ніж випливає дюйма Крім того, жінки з родимкою тут, як правило, витрачають більше грошей, ніж це необхідно і буде загальної нестабільності характер. Родимки на зовнішній стороні зап’ястя свідчить про нестабільну особистого життя для чоловіків, включаючи, можливо, криза середнього віку. Таким чином, жінки страждають доведеться терпіти багато пліток і багато лукавих друзів.

Моль в передній частині коліна не має сенсу для чоловіків, але і для жінок дає високий знак для боротьби в житті, що вимагають напруженої роботи, щоб щось виграти. На внутрішній стороні коліна, мовляв це хороший прогноз для жінок і поганий для чоловіків: жінки будуть мати високе соціальне розуміння, що робить їх піддаються іншим, у той час як чоловіки будуть без тонкої частини життя і кращих матеріалів.

Моль в передній частині щиколотки людини пов’язані з подорожами, з невеликою кажучи мовляв позитивності в цій сфері, і один великий протилежне. Для жінок, мовляв тут є ознакою холодного серця. Моль на задній стороні щиколотки або п’яти натякає, що людина буде зацікавлений, подорожі, тому що він любить, щоб залишитися осторонь від дому. Мовляв в центрі задньої сигнали, що і чоловіки і жінки будуть триматися на роботу лише з великими труднощами, і можна очікувати більш невезіння, ніж більшість.