Як правильно застосовувати лосьйони засмаги в солярії

Коли сонце засмага крем вперше з’явилася на ринку, вона сприймалася як щось на зразок фарсу. Мало того, що вона вважає дивною і летючі, але той факт, що багато людей не знали, як правильно його використовувати, призводять до результатів, які часто були менш досконалі і іноді вниз прямо смішно. Однак, як років пройшло, так що є критий лосьйонів розроблений і здібності людей використовувати їх безпечно і ефективно. Сьогодні, критий засмаги є безпечним, швидким і ефективним способом отримати здоровий tan.The ключовим інгредієнтом за переважну більшість лосьйонів засмага в солярії є Дігідроксіацетон – або DHA. DHA використовує природні амінокислоти у вашій шкірі, щоб справити melanoids, які є речовинами відповідальність за перетворення вашої шкіри коричневого кольору. Без сонця загар порівняно недовгим міцного в більшості випадків менш ніж за тиждень. Це означає, що насправді досить легко експериментувати з цими лосьйонами для того, щоб з’ясувати, як саме вони найкраще працюють на вашій шкірі.

Яскраво-помаранчеві руки загальній непривабливій побічним ефектом засмаги в солярії процесу. Причина цього як правило, відбувається тому, що ваші руки вступають в тривалому впливі з лосьйонами у зв’язку з тим, що це руки, які подають матеріал, щоб все ваше тіло. Є два способи, щоб уникнути попадання помаранчеві стрілки, перша передбачає носити гумові рукавички при застосуванні лосьйону і, нарешті, приймаючи їх в кінці, коли ви застосувати деякі лосьйон для рук, а також. Інший спосіб полягає тільки, щоб тримати мити руки кожні п’ять хвилин або близько того. Це запобігає лосьйон від наявності достатньої кількості часу, щоб дійсно тонуть у вашій шкірі і викликають, що темно-оранжевого кольору.

Смуг можна, напевно, номер один негативний ненавмисним побічним ефектом використання внутрішньої лосьйонів. Тим не менше, проблема полягає не в лосьйон, а скоріше недосвідченість користувача. За умови, що лосьйон застосовується в правильній смуги чином можна уникнути всі разом. Ключем до правильного застосування є використання кругових рухів, на відміну від прямого руху вгору і вниз. Крім того, необхідно мати на увазі, що чим швидше ви застосуєте лосьйон більш рівномірний загар буде на шкірі, як усіх областях будуть піддаватися впливу активного інгредієнта для більш-менш те ж саме кількість часу. Більшість фахівців рекомендують, коли засмага всього тіла, ви повинні почати з верхньої частини ніг і працювати вниз, а потім зробити свою зброю з руки вгору і, нарешті, застосувати лосьйон для вашого тулуба.

Один з найважливіших попередніх реквізитів перед застосуванням будь-яких тьмяний загар лосьйон для виконання повного відлущування шкіри до початку процесу засмаги. Роблячи це, Ви гарантуєте, що ваш загар перебування для якомога довше. Слід пам’ятати, що навіть найкращі з цих лосьйонів завжди недовго, тому що загар може тривати до тих пір, поки на ваше тіло, щоб позбутися свого природно зовнішній шар шкіри. Наша шкіра постійно оновлюється, і у всіх нас є тонкий шар мертвих клітин шкіри на поверхні нашої шкіри. За пілінг ваше тіло перед засмагою, ви видаляєте, що шар мертвих клітин шкіри, які могли б пролити протягом дня або двох приймаючи загар з ним.

Увага завжди доцільно при використанні цих лосьйонів, особливо якщо у вас немає великого досвіду роботи з ними. Якщо ви перший таймер завжди вибирають м’який лосьйон так, що будь-які непередбачені побічні ефекти мінімальні. Є так багато брендів, доступних сьогодні пропонують різні ступені brownness для вашої шкіри. Хоча це може бути заманливо піти далеко, що глибокі бронзовим дивитися прямо з місця в кар’єр це не рекомендується робити. Мало того, що ваші шанси зіпсувати засмага вище з більш видимими результатами, але не все насправді виглядає добре з цим глибокий погляд бронзи. Ви повинні почати з м’яким засмагою щоб побачити, якщо він вас влаштовує, то ви можете судити про те, краще чи ні, ви повинні спробувати для більш глибокого бронзовий загар, якщо ви хочете більше до.