Нью-Йорк естетичної консультантів національну акредитацію косметичної практиці хірургії

Нью-Йорк естетичної консультантів є визнаним косметичної практиці хірургії в Нью-Йорку з національної акредитації від Спільної комісії. Це гарантує суворе дотримання найвищих стандартів якості та виняткове прагнення до досконалості у всіх його процедур. Їх офіс розташований у Верхньому Іст-Сайд Манхеттена, і повністю оснащені сучасним обладнанням та устаткування, які в даний час успішно працює в області косметичної хірургії.

Кращі професійні команди лікарів у Нью-Йорку Консультанти Естетична складається з сертифікованих дерматологів і пластичних хірургів. Команда під керівництвом доктора Рональда Шелтон, який є одним з найбільш досвідчених і широко визнаних косметичних хірургів в місті. Пацієнти мають ключове перевагу у використанні багатого досвіду доктора Шелтона і знання, щоб отримати кращі поради для їх стану. Його виняткова хірургічні навички та професійну підтримку своєї команди сприяти тому, що пацієнтам досягти результатів до їх повного задоволення.

Офіс Нью-Йорка Консультанти Естетична розкинувся на площі 6000 квадратних метрів, що робить його просторий та комфортний для пацієнта. Співробітники висококваліфіковані та доброзичливі, щоб жоден пацієнт поміщається в своїй тарілці і відчуває себе повністю задоволені загальним враженням. Обладнання та технології в офісі є найостаннішими, що використовуються в області косметичної хірургії.

Доктор Шелтон є провідним дерматологом сертифікована Американським радою з пластичної хірургії. Він служив в якості начальника служби дерматології в Ленглі Air Force Base лікарню. Доктор Шелтон отримав ряд визнань протягом багатьох років за внесок в області косметичної хірургії. Замок Connolly Medical Ltd перерахував його в престижну “Top Лікарі: New York Metro Guide” щорічно, починаючи з 1996 року. Новий журнал-Йорку ознаками доктор Шелтон у своєму списку “кращих лікарів в Нью-Йорку.” Він є автором двох видатних книг по ліпосакції і косметичних процедур ботокса.