як прибрати в’ялість шкіри-для виглядати молодше

Щоб видалити провисання шкіри, вона допомагає розібратися в причинах. Мати новий, молодий погляд мета, яку ми всі хочемо. Для отримання цього нового погляду давайте коротко розглянемо причини, переваги і як позбутися обвислій шкіри.

Причини

Ці причини включають пошкодження вільними радикалами, скоротили виробництво еластичних волокон і низьким рівнем гіалуронової кислоти.

Переваги

Якщо ми зможемо прибрати в’ялість шкіри, ми побачимо менше зморшок. Коли у нас є менше зморшок, “Нової Ви” почнуть з’являтися.

Подумайте, що підтяжку обличчя або ін’єкції колагену роблять. Вони тягнуть шкіру жорсткою, що зменшує глибину зморшок і робить зморшки зникають. Але давайте зробимо це краще і безпечніше.

Є кілька кроків, які ми повинні зробити, щоб позбутися від обвислій шкіри. Так як ви хочете, щоб побачити кращі результати, свіжий вигляд, ви повинні сумлінно робити все з них.

поліпшити вашу дієту

Для отримання еластичних волокон, тіло має потребу в білку. Вітамін С є необхідним кофактором. Їжте більше фруктів і овочів збільшує ваші антиоксидантні споживання. Інші, ніж білий картопля і кукурудза, фрукти, овочі та інші рослинні продукти завантажуються з антиоксидантами.

Для того, щоб позбутися від обвислій шкіри, ми повинні бути впевнені, щоб дати нашим органам поживні речовини, які він повинен боротися з вільними радикалами і виробляти нові волокна. Але, як тільки ви видалите провисання шкіри, ви хочете, щоб спробувати запобігти його повернення. Ми будемо, тому що ми хочемо, щоб наші нові, молодші погляд.

знизити вплив токсинів і сонячного світла

Токсичні забруднюючі речовини і УФ-випромінювання сонячного світла збільшує кількість вільних радикалів молекул, які присутні в клітинах шкіри. Якщо їх не зупинити, радикали пошкодження волокон колагену і клітинних мембран. Те, що ви починаєте бачити, є тонкі лінії і провисання навколо вашого декольте. Тривала дія сонця також збільшує ризик розвитку раку шкіри.

прийняти деякі хороші добавки

Біологічно активні добавки, які можуть допомогти позбавитися від обвислій шкіри включають коензим Q10 і омега-3 риб’ячого жиру. Коензим Q10 є антиоксидантом, який зазвичай присутній в клітинах шкіри, але під впливом УФ-променів від Сонця, її рівень швидко розряджається. Дослідження показали, що прийом хороший додаток риб’ячого жиру збільшиться пружність шкіри на 10% протягом трьох місяців. Але, якщо ви вирішили взяти тільки один крок для видалити провисання шкіри, не пропустіть використання поживний зволожуючий крем.

використовувати живильний зволожуючий

Приймаючи добавки це відмінна ідея для підвищення вашого загального стану здоров’я, до тих пір, як ви виберете ті, з усіма натуральними інгредієнтами. Там немає підстав вважати, що синтетичні вітаміни діють як регулярні, але більшість з добавок на ринку містять синтетику. Більшість продуктів по догляду за шкірою містять штучні консерванти та інші добавки. Отже, що є кращим і найбільш ефективним зволожуючим?

Багаті поживними речовинами зволожуючий крем, який містить всі натуральні інгредієнти допоможуть вам позбавитися від обвислій шкіри. Одна з причин, згаданих у першому абзаці було низьким рівнем гіалуронової кислоти. Єдиний спосіб адресу, використовувати крем, що містить екстракти ламінарії вакаме. Єдиним перевіреним способом для збільшення виробництва еластичних волокон є використання крему, що містить активні форми білка кератину.

Кращі зволожуючі креми видалити провисання шкіри, оскільки вони містять коензим Q10 для вирішення вільні радикали, кератин збільшити виробництво колагену і бурих водоростей вакаме, щоб запобігти втраті гіалуронової кислоти.

Просто, щоб нагадати про те, як видалити або хоча б зменшити провисання шкіри:
1. Правильно харчуватися. Більше фруктів і овочів. Менш солодкі нездорової їжі.
2. Занадто багато сонця сприяє зморшок. Обмежте. Використовуйте НД оксид цинку вікон. Не використовуйте сонцезахисний крем. Вони зникають в організм окис цинку немає.
3. Доповнення з риб’ячого жиру і якості декількох живильних
4. Використовуйте хороший вік оборони денний крем.

Для отримання додаткової інформації по вказаних вище, будь ласка, см. мій сайт, перерахованих нижче. Спасибі, Маргарет Белл