важливі міркування для безпечної лазерної обробки

Випромінювання краси машини досить потужний, щоб насправді проникнути в століття і привести до пошкодження очей. Маючи пацієнта закрити очі не є задовільною захисту. Використання темного кольору вологою тканиною прання який складається в чотири рази буде відхилятися шкідливих випромінювань, однак тільки лазерної захисні окуляри рекомендується.

Лікування навколо або поруч слизові оболонки: Лазерне випромінювання серйозно зашкодить тканини всередині носа і слухового проходу. Лікування слід уникати в цій галузі в цілому.

Лікування навколо або поруч з геніталіями: краса обладнання безпечно для застосування до лобкової регіонах, включаючи репродуктивні органи обох статей. Необхідно брати до уваги в цих областях у зв’язку з підвищеним рівнем нейронної чутливості. Пацієнт може знайти процес незручно без актуальної десенсибілізуючої спрею.

Лікування навколо або поблизу ареоли (соска): Лазерне видалення татуювань є безпечним і ефективним на ріст волосся, яке походить від ареоли обох статей.
Лікування на шкіру з росту волосся: Один з головних побічних ефектів діода видалення тату лазером магазин краси обладнання. Якщо ваш клієнт хотів би видалити татуювання з областю, в якій знаходиться у розшуку ріст волосся, вручну витягти всі фолікули до початку лікування. Використання агресивної волосся воском є ​​кращим. Якщо фолікул видаляється буде набагато менше шкоди сосочків клітини, які продукують зростання. Пристрій волосяного фолікула буде відновлюватися протягом 4-6 тижнів.

Подальша обробка шкіри навколо області лікування буде відчувати короткострокові erythmia (почервоніння), які зникають протягом 12-24 годин. Повинні галузі лікування сліди сильного струпів ви можете скоротити загальний час лікування або інтенсивності. Застосування після лікування і зцілення охолодження гель (наприклад, алое) рекомендується прискорити загоєння й зменшити чутливість. Пацієнт повинен утримуватися від застосування косметики або засмагати протягом не менше 24 годин.