як зробити вашу груди більше і прикладом менше в той же час.

Два з дуже найпопулярніших косметичних процедур пластичної хірургії ліпосакція і збільшення грудей. Ліпосакція увазі видалення жиру в небажані області і включає в себе збільшення грудей збільшення грудей шляхом розміщення імплантату. Не було б чудово, якби пластичні хірурги могли б просто використовувати жир, який був вилучений з ліпосакції замість імплантатом і одним ударом вбити двох зайців? Ну насправді, це цілком можливо! Жиру щеплення була навколо протягом багатьох років, але набирає обертів як гарячий нової косметичної хірургії та реконструктивної хірургії процедури. Ранні жиру щеплення сходить до кінця 1800-их, однак значних успіхів у техніці відбулися зовсім недавно. Основна проблема з жиром щеплення намагається отримати жир, щоб вижити. Більш нові методи включають мікро жиру прибирання та ін’єкції маленьких кульок жиру з меншим канюлі з ретельній обробці жиру від урожаю до ін’єкції. Жиру щеплення вельми корисно в особових rejevenation для заміни втрачених з об’ємом старіння обличчя. Популярні місця для ін’єкцій включають щік, носогубних складок і губ. Цей метод також використовується для збільшення грудей але там було велике занепокоєння серед багатьох пластичних хірургів, що щеплення в груди не може бути безпечним.

У 2007 році Цільова група була сформована Американського товариства пластичних хірургів, щоб подивитися на безпеку та ефективність жиру щеплення і встановити деякі загальні рекомендації. Висновок цієї цільової групи, як він ставиться до жиру щеплення для збільшення грудей було те, що це був прийнятний практиці. Були деякі проблеми з щепленням жиру в грудях, які були вказані, які повинні бути розглянуті.

Там може бути райони, де трансплантат не вижити, що веде до кальцифікації
Кальцифікація потенційно може ввести в оману при мамографії
Лікарі повинні бути обережні з жиром щеплення у пацієнтів з високим ризиком раку молочної залози
Кількість жиру, який виживає може бути важко передбачити, і, можливо, повинні бути повторені багато разів
Процедура дуже інтенсивний і в результаті досить дорого

Є лише кілька пластичних хірургів, які в даний час використовують жиру щеплення для збільшення грудей. Більшість з них вважають за краще грудні імплантати, як вони були перевірені часом і добре вивчена. Це буде цікаво подивитися, що чекає в майбутньому в цій галузі.