як застосовувати помаду

Губна помада є одним з найпростіших і швидких способів перетворити ваш зовнішній вигляд. Губи й очі є найбільш важливим координаційним ваше обличчя таким чином, потрібно звернути особливу увагу на цих областях, робити макіяж. Помада фарбування зубів змушує вас виглядати дуже потертим. Це допомагає тримати ваш колір шукає збалансований і підкреслює вашу посмішку і доброзичливе обличчя.

Деякі люди не люблять використовувати фундамент і що це нормально. Але основою є відмінним способом, щоб допомогти захистити ваше обличчя від усіх цих небезпечних речей, які ви буквально «обличчя» кожен день. Сонце, вітер, дощ – все, що може викликати ваше обличчя, щоб дратуватися. Хороша основа допоможе захистити обличчя від все що тільки можна. Спробуйте основу з легким сонцезахисним кремом в ньому. Додатковий захист буде мати велике значення.

Помада може наноситися пензлем, але це вимагає навичок і практики. Якщо помада розтікається по губах, нанесіть пудру на губи, дайте йому висохнути, а потім нанесіть помаду У багатьох випадках це не дуже зручно в застосуванні, стоячи, тому що руки можуть похитнути його розповсюдження. Таким чином, це більш зручними у використанні туалетного столика, ставте лікті на туалетному столику. Покладіть на помаду на верхню губу, а потім нижню губу. Використовуйте більш легку відтінком, а потім темніше для світіння.

Інший великий наконечник для помади не використовувати темні відтінки, які мають тенденцію, щоб зробити ваше обличчя буде виглядати важче. Використовуйте помаду, яка є тільки один відтінок темніше, ніж природний колір ваших губ. Якщо вам подобається яскраво-червона помада, ви знайдете це виглядає набагато краще, коли у вас є засмага – реальний чи підроблений. Якщо Ви ще не отримали, що Beach Babe тон на даний момент, дотримуйтеся помаранчеві або рожеві відтінки, а не.

Ще один незвичайний і природне джерело червоного пігменту Achiote (Bixa Орельяна) або помаду-дерева. Це красиве рослина зустрічається в тропічних регіонах, таких як Латинська Америка, а також виробляє аннатто, червоного кольору, який витягується з його м’якоті і насіння. Червоний барвник використовується в косметиці, як фарба тіла і, як природний барвник їжі.

Помада буде залишатися на довше, якщо весь губ заповнюється губ помаду перед застосовується. Якщо ви вирішили використовувати цю техніку, знайте, що темний олівець для губ буде темніти зовнішній вигляд вашої помади. І, якщо ви збираєтеся на світ дивитися використовуйте легкий liner.Now губ, який губи заповнені, нанесіть помаду з губну помаду пензликом (за допомогою кисті губ дасть вам більше контролю). Коли помада була застосована, із закритими губами, закласти тканини через обидві губи, щоб знищити.

Губна помада – найкраще, що я можу розповісти вам про помаду полягає у використанні пензлик для губ. Так, це займе трохи більше часу, щоб застосовувати, але ви отримаєте навіть застосування кольору і залишатися в межах лінії губ.

Переконайтеся, що ваші губи не сухі або листкове, використовуйте вазелін або зволожуючий крем перед нанесенням lipstick.If ваші губи дуже тонкі, намалюйте лінію трохи за межами вашої нормальної лінії губ олівцем для губ (будьте обережні!) Якщо ви хочете, щоб ваші губи бути центром вашого обличчя, використовувати сильний колір і використовувати менше макіяжу очей up.For стійкий колір, який не відірватися на вашу кавову чашку (або щоку!), промокніть губи і повторно застосовувати. Тих знову.