чоловіки операції по зменшенню грудей

Зростання тканин молочної залози у чоловіків є загальною і називається гінекомастія. Цей стан часто виникає в період статевого дозрівання і в багатьох випадках проходить спонтанно. Це може також відбутися в старості і в цьому випадку він навряд чи рішення, але рідко потребує лікування.

У людей у ​​віці до 20 лікування застосовується рідко, в якості умови, ймовірно, покращиться. У більшості випадків причиною для умови залишаються невизначеними (ідіопатична гінекомастія) і в цілому був приписаний дисбаланс статевих гормонів або несприйнятливості тканин до них

Однак існує ряд факторів, які можуть виробляти умови, які повинні бути виключені. До них відносяться узагальнені ваги. Це відомо як pseudogynecomastia і найкраще лікувати шляхом розумного втрати ваги. Інші причини включають в себе:

• Медикаментозне такі препарати як вважають, причиною гінекомастії:
Про циметидин, омепразол, Spirinolacte і канабісу
• Збільшення виробництва жіночого гормону естрогену
про Це відбувається в певних пухлин яєчок і у пацієнтів з гіпертиреозом
• зниження у виробництві чоловічий гормон тестостерон
Ø Це може бути викликано генетичними умовами, такими як синдром Клайнфельтера. Захворювання гіпоталамуса або гіпофіза також може призвести до низьким рівнем тестостерону. Зловживання анаболічними стероїдами надає такий же ефект.

Важливо пам’ятати, що в переважній більшості випадків причина не знайдена для умови. У багатьох випадках інші чоловічі члени сім’ї мають стан і його можна вважати спадковим.

лікування

Якщо у вас надмірна вага має сенс спробувати і втратити вагу, як це призведе до зниження вмісту жирних тканин молочної залози. У деяких випадках це не призведе до зниження повноти в області, оскільки вона складається з тканин молочної залози, а не жирової тканини.

Вправи і нарощування грудної м’язисті під грудьми може погіршити стан. Це тому, що він робить м’язи більше і товщі, але мало впливає на тканини молочної залози вище розташованих.

Там цілий ряд ліків, які, як повідомляється, зменшити гінекомастії. Існує мало доказів того, що вони є ефективними, але вони можуть бути варто спробувати в першу чергу, оскільки вони навряд чи можуть викликати ніякої шкоди.

Хірургічне зменшення гінекомастії можна і або виконується зменшення жиру або Ексцизійна методів. Ліпосакція є основною жиру скорочення техніку і найкраще працює на людей з узагальненими популярність в області без надмірного слабкість шкіри. Переваги ліпосакції включають мінімальний час простою і дуже мало рубців. Рубцювання обмежується 2-3 коротких розрізів приблизно 5 мм в довжину розташований на краю тканини молочної залози.

У Ексцизійна методи шкіри, видаляється разом з тканини молочної залози. Цей метод краще використовувати для людей зі значним рихлість шкіри, як це призводить до зниження цього. З іншого боку воно пов’язано з більш рубців, ніж ліпосакція. Це зазвичай розташовані навколо соска, але може доходити складці під грудьми.

після операції
Якщо у Вас було видалення за допомогою скальпеля або ліпосакції, ви будете відчувати певний дискомфорт протягом декількох днів після операції. Тим не менш, дискомфорт можна контролювати за допомогою ліків, приписаних вашим хірургом. У будь-якому випадку, ви повинні домовитися, щоб хтось відвезти Вас додому після операції і, щоб допомогти вам протягом дня або двох, якщо це необхідно.
Ви будете опухлі і в синцях на деякий час – справді, ви можете здивуватися, якщо там було ніяких поліпшень на всіх. Щоб зменшити набряки, ви, ймовірно, рекомендовано носити одяг пружне тиск безперервно протягом тижня або двох, і протягом декількох тижнів довше вночі. Хоча найгірші твої округлі розсіється в перші кілька тижнів, це може бути три місяці або більше, перш ніж кінцевий результат вашої операції є очевидними.
У той же час, важливо, щоб почати повертається в нормальне русло. Ви будете заохочувати, щоб почати ходити в день операції, і може повернутися до роботи, коли ви відчуваєте себе досить добре – що може бути вже в день або два після операції. Будь стібки як правило, будуть видалені приблизно від 1 до 2 тижнів після процедури.
Ваш хірург може раджу вам уникати сексуальної активності протягом тижня або двох, і важкі фізичні навантаження протягом приблизно трьох тижнів. Вам скажуть, щоб триматися подалі від будь-якого виду спорту або роботи, що ризик удару в область грудної клітини протягом не менше чотирьох тижнів. Загалом, це займе близько місяця, перш ніж ви знову до всіх ваших нормальної діяльності.
Вам також слід уникати викриття шрамів на сонці протягом не менше шести місяців. Сонячне світло може постійно впливати на пігментацію шкіри, в результаті чого рубець стає темно. Якщо перебування на сонці неминуче, використовувати сильний крем для засмаги.
ваш новий вигляд
Гінекомастія хірургія може поліпшити Ваш зовнішній вигляд і впевненість у собі, але це не обов’язково змінить вашу зовнішність, щоб відповідати вашому ідеалу. Перед тим, як зважитися на хірургічну операцію, ретельно обміркуйте свої очікування і обговоріть їх відверто з вашим пластичним хірургом.
Результати процедури є значними і постійними. Якщо ваші очікування реалістичні, є гарні шанси, що ви будете дуже задоволені своїм новим поглядом.
Щоб дізнатися, якщо ви були б придатні для хірургічного лікування гінекомастії найкраще звернутися до фахівця, щоб обговорити ваші варіанти. У сторожці клініки ряду наших хірургів є особливий інтерес в хірургії гінекомастія і було б більш ніж радий бачити Вас на консультацію, в якому умова буде обговорюватися і на будь-які ваші питання відповів. Якщо ви хотіли б організувати консультації зв’яжіться з нами в сторожці клініку, де Ваш запит буде оброблятися за найсуворішому секреті.
Гінекомастія є загальною умовою отримання узагальненого розширення чоловічий тканини молочної залози.

Це можна лікувати за допомогою Excisional методів, які включають розріз навколо соска, забезпечуючи доступ до збільшеної тканини, яка видаляється.

Ліпосакція методи включають зменшення кількості тканини молочної залози шляхом всмоктування його через невеликі розрізи навколо грудей.