північний стиль світить через мережу глянцевих модою Манчестера дам.

Манчестер відомо ласкаво деякими як Madchester. Звичайно, “Mad” міста з точки зору його темпі; Манчестер є саме втілення космополітичного великого північного міста. Площа виливає міць і влада, побудована на задній гордий північній промисловості і торгівлі, Манчестер не боїться нічого й нікого.
Маньчжури є вулиці мудрий і мирських мудрий, з зовнішності там зроблений це відношення, проте під їх веселий пустотливий купу.

Додому до відомої команді Манчестер Юнайтед футбол, Манчестер класно на тенденції і модою. Ви, звичайно, не зловити ваш типовий маньчжурський місто дівчина виходить з дому з сколи лаку для нігтів і немите волосся, не такі, як неохайна народних Лондоні!

Не зрозумійте неправильно, хоча він. Манчестер має свої розумні відчуття стилю, а також його еклектичним законодавців моди. Модель Агнесс Дейн – яким ви, можливо, чули, так як вона прикрашає склоподібної сторінок майже в кожному номері кожного модного журналу – відома своєю ексцентричною стилем. Хоча вона може бути, видаючи себе за лондонець, ви помітили, що у неї завжди є її дивитися вниз, щоб T без волосся не до місця, бездоганний макіяж, а не теми недоречні? Хитрий лис вона може бути, але гордий маньчжурського можете визначити інший гордий маньчжурського на 100 кроків.

Ви завжди можете дізнатися Північна дівчина за волосся моя мама казала, і це правда. Жінки в Манчестері в повній мірі використовувати відмінні безліч перукарні і перукарів доступні у величезних центру міста і торгових центрів глянцевий мармур. Ідеальний моменти збираються в зграї, а не загальне блондинка відбілювач, і добре обрізати кінці переважніше солому, як, начесані Barnets.
Розкішні перукарів, Пітер Маркус відкрив два салони в Манчестері та Нікі Олівер також має нагороди філію в місті. Kings вулиці в центрі Манчестера кращих салонах, але де ви знаходитесь в місті, ви обов’язково знайдете те, що дасть вам чудовий Swingy волосся, щоб відповідати вашої нової північної Сасс.

Зрештою, подивіться, як багато людей скопіювали стиль стрижки Oasis після брати Галлахер і скільки людей в даний час копіювання Agness ельфа вирізати! Навіть могікан прийшли з півночі. Тільки волосся, які приходять з півдня ліжко волосся, а де уява в цьому? Південь може мати владу капіталу Лондоні, але щось мені підказує, що, на жаль для стилю ставками, влада залишилася на достатньому видаленні від голови.