органічні продукти догляду за шкірою перелік твої 100% органічний

Слова “100% органічний” кидають навколо так недбало в ці дні. Компанії наживаються великий час на органічному захоплення. Це почалося з їжею (фруктами та овочами), і тепер він поширився на промисловість по догляду за шкірою. Переконайтеся в тому, щоб прочитати етикетку трав’яний крем для шкіри ретельно.

Для тих з вас пуристи хардкор, шкода розчаровувати, але крем по догляду за шкірою не може бути повністю органічним. Обробка необхідно розробити інгредієнти науково. Якщо ви наполягаєте на щось все природно, не пошкоджене людиною, вийти на вашому дворі після дощу і зібрати бруд. І
покласти, що на вашій шкірі.

Наукова обробка не є злом.

Я вважаю, що природним є кращим, як ви робите. Але я також розумію, що в деяких випадках, наука бере те, що буде знайдено і природи і покращує його. Візьмемо трав’яні харчові добавки, наприклад, вони просто зроблені з екстрактів сирих рослин. Вчені з’ясували, як ізолювати найпотужнішим частина трави на благо здоров’я людини.

Те ж саме і з органічними продуктами по догляду за шкірою; з наукової обробки, природні речовини, які гладкою, пружною, зволожують шкіру і стають ще більш ефективними.

Що потрібно, щоб залишитися осторонь від є креми для шкіри, які обробляються з шкідливими хімічними речовинами. Деякі з них широко використовуються хімічні речовини, парабени (консерванти пов’язані з раком) і ароматичні композиції (добре пахнуть хімічних речовин, які викликають алергії та подразнення).

Гаразд, крім уникаючи парабени і аромати, які речі ви повинні шукати в органічних догляду за шкірою? Один з кращих інгредієнтів у продукті я використовую називається вакаме, це виписка з екзотичного типу бурих водоростей Японського моря. Він тримає рівень гіалуронової кислоти в організмі високий. Це особливо важливо для здоров’я шкіри, так як гіалуронова кислота працює з білками шкіри, колаген та еластин, щоб зберегти шкіру гладкою, еластичною і пружною.

Крім того, натуральні масла прекрасно підходять для вашої шкіри. Однак синтетичні масла (наприклад, мінеральне масло) закупорює пори. Не плутаю. Ось три натуральних олій ви хочете бачити у вашому продукт:

Babbasu – натуральне пом’якшувальну, який пом’якшує шкіру. Це особливо ефективно в живильний ультра-тонку шкіру навколо очей.

Авокадо – глибоко зволожує шкіру. А в клінічних випробуваннях її було доведено збільшити виробництво колагену.

Масло ши – ні, це не дивно формі арахісового масла, як Nutella. Це природне зволожуючу і пом’якшувальну, який заспокоює запалену шкіру і зникає плями і розтяжки.

На моєму сайті, дізнатися більше потужних компонентів, знайдених в органічні продукти догляду за шкірою. Пам’ятайте, що це добре, що ви хочете поставити тільки природні речі на вашій шкірі, але не бути прихильником про них на 100% органічних.