випрямлення волосся легше в дорозі Nutural

Як зробити волосся легше випрямити з керамічний випрямляч або які-небудь поради для супер пряме волосся природними способами?

(1) Переконайтеся, що стан добре, та / або використовувати незмивний кондиціонер після останньої прання.
(2) випрямити волосся через кілька днів після миття волосся. Трохи брудні волосся будуть випростався трохи легше, а також мати на увазі, натуральні масла допоможе захистити волосся під час процесу нагрівання.
(3) Використовуйте менше тепла на кінцях, зменшити кількість пошкоджень. Ще далі, використовуйте тільки мінімальна кількість тепла, необхідне для випрямити волосся. Особливо, якщо у вас тонке волосся, вона завдає шкоди набагато легше з гарячої укладання.
(4) Слідкуйте за які розділи ви працюєте … працювати на невеликих ділянках, прикріплюючи їх до бічних коли зроблено з кожним.
(5) Будьте впевнені, щоб отримувати регулярні планки для посічених кінчиків!

Мокрого на сухий випрямляч для волосся використовувати інший тип технології, вони дуже дорогі. Ми повинні отримати розгляді однієї з них. Наприклад, T3 Турмалін мокрого на сухий випрямляч для волосся, і вони стоять á124.95, якщо ви не заперечуєте витрачати багато на ньому.

Результати дуже хороші, і це скорочує час на випрямлення волосся. Вони повинні затримувати вологу у волоссі і краще для вашого волосся, ніж зазвичай кераміки.

Стан вашого волосся кожен раз, коли ви миєте його. Зазвичай, шампунь волосся двічі на них і переконайтеся, що завжди нагрівати захисний крем перед ударом сушіння або випрямлення волосся.