випадання волосся-5 причини стоншення волосся

5 причин стоншення волосся

Там може бути безліч причин витончення волосся, але не обов’язково означає, що всі ви збираєтеся лисий, і ми збираємося пройти через деякі з цих Детально сьогодні, але перш ніж це зробити, що дозволяє мати швидкий погляд на ріст волосся, а також Невеликий тест ви можете зробити, щоб перевірити, якщо ви втрачаєте волосся.

Одна з перших речей, щоб знати про волосся в тому, що не всі це росте в той же час, насправді в будь-який момент часу близько десяти відсотків вашого волосся знаходиться у фазі, яка відома як відпочиває, а коли ваші волосся в ця фаза, це не рідкість для того, щоб випасти.

Існує тест ви можете зробити, щоб дати ще одне свідчення, якщо ви збираєтеся лисий чи ні, і це має зробити ривок тест. Це набагато менш болісно, ​​ніж це звучить, все воно складається з захоплює кілька волосин між великим і вказівним пальцями (ви хочете принаймні, 20 або близько того), а потім потягнувши ці нитки повільно, але твердо. Якщо ви втратите більше, ніж півдюжини на цьому тесті, то ви можете бути лисіє.

Проте давайте тепер подивимося на п’ять з можливих причин випадіння волосся: –

1. Хімічні речовини-Кожен день ми схильні безліч різних хімічних речовин атакують нашу шкіру і його не відрізняється, коли мова заходить про наших волоссі. Люди роблять багато речей, щоб зробити свої волосся більш привабливими з використанням кольорів і відбілювач і т.д. .. Однак ви можете думати, я ніколи не робив цього, і все ж я як і раніше втрачати волосся, добре, якщо той випадок дозвольте мені вказати Вам в напрямку вашого шампуню. Причина тому дуже багато шампуні містять речовину під назвою лаурет сульфат натрію, а це очищає і знежирює волосся, але вона може тонкому ваші волосся занадто так перевірте свій шампунь ви можете використовувати м’який варіант

2. Спадкові – журі з приводу того, чи дійсно облисіння є спадковим чи ні, проте, якщо є історії облисіння в сім’ї, то є ймовірність, це відбудеться знову.

3. Хвороба-більше може мати багато побічних ефектів на організм в цілому. Однак є певні захворювання, які, здається, безпосередньо пов’язаних з втратою волосся і включали серед них є проблеми з щитовидною залозою, діабет, туберкульоз та грибкові інфекції шкіри голови. Знову ж, ймовірно, більше, які можна додати до списку, але якщо ви почали втрачати волосся, і ви хворіють від чогось то можуть бути посилання.

4. Шкірне сало-Ви зазвичай тільки почути про шкірного сала при акне обговорюється як накопичення це може бути причиною позаду акне, але вона також може бути причиною за втрату волосся теж. Це відбувається, якщо є накопичення шкірного сала на волосистій частині голови, як це може напасти на цибулині волоса, з якої виростає фолікул.

5. Імунна система-Є певні типи алопеції, які можуть виникнути через порушення в імунній системі, і вони можуть мати різний вплив на осіб волосся від часткової втрати волосся, щоб загальна облисіння жорсткий шлях до втрати всіх волосся на тілі.

Такими є лише деякі з речей, які можуть бути за те, що викликає облисіння, однак список не є вичерпним, і якщо вас турбує випадання волосся, то ви можете звернутися до порад експертів або зробити подальше вивчення шляхів, як запобігти випадання волосся.