виглядати молодше без surgery_

Існує, безумовно, мудрість і почуття впевненості в собі, яка поставляється з старіє. Ми відчуваємо себе більш обізнаними про життя, наше тіло і наш внутрішній істота. Але в ці дні, немає ніяких правил, які говорять, що ми повинні дивитися наш вік для того, щоб підкріпити наші знання з будь легітимності взагалі. По суті, це стає звичайним явищем дивитися 10-15 років молодше і лікування доступні в салонах і день курорти, безумовно, в ногу з часом і наш нескінченний пошук молодість.

види лікування
Три три основних типи процедур для обличчя запропонувала, що може кардинально змінити свою зовнішність: лазерна шліфовка шкіри, IPL Photofacials, і мікродермабразія. Ці процедури неінвазивної альтернативою хірургії і не слід плутати з Регулярний догляд за особою, вони не призначені для детоксикації вашої шкіри або просто прочистити пори. Хоча вони чудово підходять для людей, які не мають шлунка піти під ніж, вони можуть знадобитися кілька процедур і все ще несуть цінником від $ 100 – $ 600 за лікування.

мікродермабразія
Самий традиційний з трьох, мікродермабразія є також найменш дороге лікування на омолоджуючі передню в день спа. Це неінвазивного лікування, яка зазвичай починається в межах 100 $ для обличчя. Деякі курорти дня запропонує знижку, якщо більше однієї сесії купується. Під час мікродермабразія, зовнішні клітини шкіри м’яко отшелушиваются з алмазними наконечниками паличку і мертві клітини потім пилососом від цього району. Процес стимулює регенерацію нових клітин і збільшує виробництво колагену. Шкіра виглядає гладкою і молодий вигляд клітин оновлюється. Результати мікродермабразії зазвичай тривати до декількох місяців, і процедуру доведеться повторити. Мікродермабразія може призвести до почервоніння і болючість протягом декількох днів після цього.

IPL Photofacial
Інший неінвазивний процес для підтримки молодий вигляд шкіри є IPL Photofacial. Photofacial всього, якщо ви хочете націлити сонячні плями, пошкодження сонця, вени скорочення, і інших видів знебарвлення шкіри. Вона включає в себе інтенсивний імпульсний світло, який зникає нешкідливо цих сигнальних ознак старіння. Це зовсім не боляче і коштує близько $ 400 – $ 600 за лікування. Результати феноменальні і може тривати до одного року, але залежно від тяжкості знебарвлення, кілька лікування можуть знадобитися. Ця процедура включає практично немає простоїв згодом.

Лазерна шліфовка шкіри
Лазерна шліфовка шкіри є найдорожчим з трьох процедур і найболючіших (лазер може відчути себе гумкою захоплюються проти вашої шкіри), але результати можна побачити на строк до декількох років і є найбільш драматичним. Дробове лазери використовуються для створення стовпців коагуляції в шкірі, що призводить до природного процесу зцілення, яке формує свіжу, здорову шкіру. Лазерна шліфовка шкіри відмінно підходить для тонких ліній і зморшок, розтяжок, шрамів від вугрової висипки, підтяжка шкіри і меланодермії. Він зазвичай коштує від $ 500 – $ 600 за лікування.

Ці процедури не є процедури з догляду за обличчям твоєї матері. Вони спеціальні процедури, які можуть привести до зміни на молодий вид можна було б отримати від підтяжки обличчя, але без хірургії і вартість. Це не означає, що ці процедури є не відчуваючи дискомфорту і високою ціною – вони приходять з цим багажем, а також – але дискомфорт і вартість тільки фракції, що вони були б для косметичної хірургії, яка включає шліфування шкіри. Багато курорти день можемо запропонувати ці методи лікування для тих з нас, які хочуть знанні, яке приходить з віком, але не пігментних плям, зморшок і опустивши. Бути розумним і проконсультуватися з лікарем, перш ніж будь-який з цих процедур зроблено!