Негативи сольові імплантати

З проблемами, пов’язаними з силіконом, сольові імплантати прийшли на перший план. Тим не менш, ви повинні знати, негативів, пов’язаних з сольові імплантати.

Негативи сольові імплантати

Сольові імплантанти були проблематичними мало не з самого початку. У 1960-х роках, фізіологічний розчин досліджували в якості альтернативи силіконовим пластичних хірургів, бо вже були зазначивши витоку питань на основі дебатів імплантатів силікон. Перший сольові імплантати були розроблені, щоб подолати це, але проколот і спущений часто. Зі зростанням популярності з силікону, сольові більш-менш зникли в якості опції на початку 1970-х.

З технологічних удосконалень, сольові почали повертатися на сцену в 1990-х роках після того, як FDA заборонила найбільш силіконові імплантанти. Солона запропонували рішення, в якому був витік менш важливою проблемою, так як сольовий розчин був не вредно для організму в порівнянні з силіконом. Більше того, форма сольовий розчин часто дають пацієнтів, які страждають від зневоднення. З поліпшенням технологій, сольові імплантати стали домінуючою імплантатів. Це, як кажуть, є ще питання, пов’язані з ними.

Незважаючи на питання охорони здоров’я, хірурги завжди воліли силікону чисто фізіологічного розчину орієнтація на результат. Розчин в імплантати не так послідовно, як силікон, який може призвести до зминання, опустивши і загальні проблеми формування. У жінок з великими грудьми, сольові імплантати часто не забезпечують багато на шляху розширення оскільки вони мають тенденцію вирівнюватися. Ці питання, як відомо, сольових виробники імплантатів, і нові конструкції, що вживаються для вирішення цих питань. Перевірте з вашим хірургом, щоб дізнатися останні поліпшення.

На здоров’я передні, фізіологічний розчин, безсумнівно, безпечніше, ніж силікон. Це, як кажуть, є ризики, пов’язані з проведенням імплантації. Крім того, невід’ємний ризик самої операції, як сольові і силіконові імплантати можуть бути проблеми з бактеріальної та грибкової інфекції. Знову ж, ваш лікар може порадити вам кращі на потенційні ризики, пов’язані з цими питаннями.

Негативи, пов’язані з сольові імплантати обмежені в першу чергу, забезпечують вони естетичних пацієнтів поява шукаєте. У порівнянні з медичних проблем, пов’язаних з силіконом, це відносно незначний негативний.