Ліпосакція як практичну це метод видалення жиру

Ліпосакція є не тільки одним з найпопулярніших, але один з найбільш практичних процедур пластичної хірургії доступні. Це один з небагатьох, хто похвалитися довгострокових результатів з відносно короткого періоду відновлення.

Ліпосакція є інструментом контурів тіла. Це допомагає позбутися від непривабливих опуклостей і впертий жир, який збирається в конкретних областях тіла, наприклад, нижньої частини живота і стегон, нижньої частини спини, під підборіддям і під рук. Багато з цих районів не побачать змін за допомогою дієти і фізичних вправ поодинці. Ліпосакція може згладити ці ділянки тіла, і результати є постійними. Ви ніколи не доведеться турбуватися про те, що подвійне підборіддя повертається знову.

Під час процедури, пластичний хірург робить невеликий розріз в цільовій області, гарантуючи, що вони замасковані, а також можливо в природні контури тіла. Усередині розріз порожнисту трубку, яка називається канюля знаходиться. Трубка прикріплена до вакуумного як пристрій, який допомагає поглинати небажані жирові клітини.

Більшість ліпосакція робиться методом, званим “супер мокрому». Це означає, що пластичний хірург впорскує суміш сольового розчину рідину в поєднанні з анестетика та адреналіну (контрактури кровоносних судин). Як правило, кількість рідини, що вводиться приблизно дорівнює сумі жирові клітини видалені. Рідина дозволяє лікарю легко маневрувати канюлі через шари жиру, в результаті чого менше синці і набряки.

Пластичний хірург буде вибірково видалити жир для того, щоб згладити небажані нерівності або зайвий жир кишені, які склалися в регіоні. Не дуже багато фактичних жир віддаляється, зазвичай менше, ніж кілька фунтів і не більше ніж десять.

Занадто багато ліпосакція може викликати зворотний ефект, створюючи більше шматків чи ненормальний вм’ятин на шкірі. Погане поводження з канюлі також може призвести до пошкодження інших областях тіла. Деякі результати помітні відразу, а продовжуватиме поліпшуватися як набряк спадає. Успішна процедура повинна забезпечити, щоб жир не буде повторно накопичуватися в області.

Як і всі пластичні операції, відновлення в значній мірі залежить від індивідуальних особливостей і обсягу операції. Для невеликих, ізольованих районах, пацієнти потребують 1:59 тижнів відпустки роботи і може повернутися до самої діяльності після того часу. Для кількох областей, пацієнти, можливо, побажають прийняти деякі більше вільного часу, особливо від напруженої діяльності, такі як фізичні вправи.

Після операції буде синці, набряки, і ніжність. Це спадає швидко і може управлятися за допомогою знеболюючих лікарських засобів вельми ефективно. Спеціальне стиснення можна носити протягом декількох днів після операції, щоб допомогти просунути зцілення в цьому районі. Це може бути приховані під одягом.

Як і у всіх процедур пластичної хірургії, ліпосакція поставляється з ризики та ускладнення. Кровотеча, некроз шкіри, інфекції, і оніміння може все статися. Більшість ризиків є незначними, і лікує або з часом або доктором втручання. Якщо є якісь порушення, ваш пластичний хірург потрібно негайно консультуватися. Щоб звести до мінімуму потенційний ризик, дотримуватися всіх інструкцій вашого пластичного хірурга як до, так і після операції.