В останній доповіді по догляду за шкірою

Що компанія робить кращі продукти по догляду за шкірою? Якщо вірити рекламі, всі вони роблять. Якщо замість цього ви слухати думки експертів, ви можете дійсно знайти безпечні та ефективні продукти.

Що дерматологи кажуть?
Уникнути вазелін, парабени і штучні консерванти, а також додані ароматизатори. Вазелін, побічний продукт видобутку нафти або бензину, забиває пори і перешкоджає природному процесу омолодження шкіри.

Інші побічні продукти нафту, які часто зустрічаються в зволожувачі включають мінеральне масло, парафін і рідкий парафін. Жоден з них ефективні зволожуючі креми. Вони дешеві інгредієнти, які в кінцевому підсумку призвести до надмірної сухості.

Консерванти й ароматизатори часто викликають алергічні реакції і роздратування, іноді вимагають відвідування дерматолога. Кращі продукти для догляду за шкірою без будь-яких доданих ароматизаторів, консервантів, вазелін і інші подразники шкіри.

Дерматологи також рекомендуємо ми уникнути щоденного використання органічних і синтетичних сполук НД скринінгу. Принаймні, вони придушують здатність організму створювати вітаміну D. У гіршому випадку, вони можуть підвищити ризик виникнення раку шкіри.

Що в жодних гуртах безпеки сказали?
Уникнути інгредієнти, такі як оксибензон, бензофенон і діоксібензон. Вони збільшують виробництво вільних радикалів і пошкодження ДНК при впливі сонячного світла. Натрій метил-парабени, пропілпарабен бутил-парабени і метилпарабен, як відомо, естрогенної активністю, які можуть грати роль в жіночий рак молочної залози і пошкодити чоловічої репродуктивної системи. Для отримання повного списку інгредієнтів, щоб уникнути, відвідайте Skin Deep, безпека баз даних складається з Екологічна робоча група.

Кращі продукти для догляду за шкірою містять лише безпечні інгредієнти від природи. Інгредієнти повинні бути досить безпечними, щоб поїсти. Все, що ви наносите на шкіру можуть проникати через епідерміс, введіть ваш кровотік, і накопичуються в тканинах. Відомі токсинів слід уникати.

що це ефективно?
Для зволоження, рослинні масла, які є молекулярно схожий на людину шкірного сала є найбільш ефективними. Для боротьби зі старінням, ефективні зволожувачі та природними антиоксидантами є найбільш ефективними. Для зцілення бритвою скорочення і карби, гамамелісу є найбільш ефективним.

Для забезпечення захисту засмага, оксид цинку є найбільш ефективним. Щоб забезпечити підвищену природний захист від сонця на щоденній основі, кращі продукти по догляду за шкірою включають вітамін В5 і іншими рослинними екстрактами.

ламінарія, кератином і каоліну
Видове різноманіття водоростей, відомих як Вакаме, забезпечує поживні речовини, необхідні для загального стану здоров’я вашої шкіри і зовнішній вигляд, і УФ-захистом випромінювання. Крім того, це запобігає водорості гіалуронову кислоту від руйнування занадто швидко, який є одним з білків, відповідальних за еластичність вашої шкіри.

Кератин інший білок відповідає за пружність шкіри, і необхідна для омолодження шкіри клітини. Функціональні Кератин є кращою формою білка, оскільки вона може бути легко використані ваші клітини.

Каолін глини екстракту, який поглинає надлишки масла і тягне пил і бруд з вашої пори. Він знаходиться в найбільш ефективної глибокого чищення маски.