є колаген зволожуючий ніякої користі для вашої шкіри істина розкривається

Ви втомилися від переходу від одного бренду колагену зволожуючий крем, щоб інший, тому що ніхто з них не робить бажаного позитивного ефекту на шкірі? Вам пора дізнатися правду, так що ви не будете продовжувати витрачати важко зароблені гроші на те, що не працює. Гірка правда полягає в тому, що вони ніколи не будуть працювати, і я скажу вам, чому.

Перш ніж іти далі, давайте подивимося, важливості колагену для нашого тіла. Цей білок, як речовина відповідає за прийняття шкіру пружною і зменшуючи появу тонких ліній і зморшок. Проблема в тому, як ми старіємо кількість цього життєво важливого білка в нашому організмі знижується, і якщо це відбудеться, то шкіра починає показувати ознаки старіння, такі як провисання, зморшки і лінії.

Звичайно, ніхто не хоче мати провисання зморшкуватою шкірі, тому виробники вигоду з цього, не дивно, більшість з них (виробників) намагаються продавати свою продукцію по догляду за шкірою, стверджуючи, що ці продукти будуть усунути ознаки старіння тільки тому, що вони містять колаген. Вони знають, що це дуже заманливо пункт продажу, але, звичайно, це все міф, який використовується для обману необізнаних споживачів.

Сувора реальність така, що колаген зволожуючий не йде на користь вашій шкірі, “чому це так” ви можете запитати. Причина в тому, що, коли ви пограбувати крем / лосьйон на ваше тіло, він просто сидить на вершині своєї шкіри, тому що молекули колагену в ній занадто великі, щоб проникнути всередину. Інша справа, що те, що потрібно вашому тілу природні білки, але те, що більшість з цих продуктів містять синтетичних білків, які де-натуралізованих в промисловому процесі hydrolization-тому вони не приймаються в організмі.

Більше того, деградації колагену є складною біологічною активністю, що може бути досягнуто тільки шляхом надання шкіри з інгредієнтами його потреби здійснювати свою природну функцію. Таким чином, перевірений спосіб зробити це за допомогою ефективної системи використання-доставки Cynergy TK, яка є унікальною запатентованою біоактивних кератину, щоб стимулювати виробництво власного колагену в організмі. У ході дослідження я знайшов компанію, в Новій Зеландії, яка має патент на це потужний компонент і використовує його у всіх його догляду за шкірою.

Cynergy TK є функціональним кератину отримав від шерсті овець Нової Зеландії через процес sublization; цей процес робить можливим для біоактивні властивості в інгредієнтом залишаються повністю доступними для шкіри.

Тепер, коли ви знаєте правду, врятувати себе від болю і розчарування використання те, що не працює. Це може бути самий популярний бренд у світі, це може бути найдорожчим, і схвалені знаменитостей, факт залишається фактом, що колаген зволожуючий не доставляє. Так чому б не зробити обгрунтоване рішення сьогодні і піти на продукт, який містить Cynergy ТЗ; для отримання додаткової інформації про компанію, яка запатентувала цей інгредієнт, відвідайте мій сайт.