меланодермії і над виробництвом меланіну

Хто це впливає?

Melasma є станом, який з’явиться в основному на засмаглою і Браун скінів. Він вражає в основному жінок, які живуть в районах, від світу, де сонце світить яскравіше, тобто на всіх тропіках і субтропічних областях. Це означає, що більшість латиноамериканських жінок і азіатських жінок, також ви можете побачити в цьому стані люди німецького, єврейського і російського походження.

Melasma виглядає як темний ділянку шкіри на руках (у разі латинського) і в обличчя = лобі, верхній частині щік, верхньої губи, губи (у разі німецького, єврейського, російського походження), а також в усіх напрямках в випадку азіатів.
Melasma може з’явитися у чоловіків, але це дуже малоймовірно.

Цикл виробництва меланіну?

Сонце світить на шкірі – естрогену і прогестерону гормони стимулюють (жіночі статеві гормони) – естроген і прогестерон стимулюють меланоцитів (пігментних клітин, що продукують) – меланоцити виробляють меланін.

Melasma є перевиробництво меланіну. Меланін це пігмент, який дає нам колір шкіри. Чим більше меланіну ви виробляєте більш темною шкірою вашого тону. Саме тому ви не побачите це умова на альбіносів (які не виробляють меланін взагалі), і в самий темний чоловік. Це перевиробництво меланіну схожий на тих, хто страждає сінної лихоманки і інших видів алергії, де їх тіла більше реагувати на зовнішні стимулятори. У разі Меланодермія зовнішнього стимулятор НД

Наші тіла, природно створити більше меланіну, коли наша шкіра піддається впливу сонця, це те, що люди знають, як засмага. Морська свиня засмаги полягає в захисті організму від шкідливого впливу сонячних променів, як якби ми не виробляємо і меланін будь-яку кількість ВС може перегоріти шкіри. Melasma відбувається, коли ділянки шкіри перевиробництво меланіну робить певні ділянки тіла значно темніше інших.

Як цього уникнути?

Це хронічне захворювання передається від батьків до дітей. Там немає ніякого лікування, хоча є кілька речей, які ви можете зробити, щоб мінімізувати його зовнішній вигляд:

• Одним з найбільш важливе, що ви повинні спробувати зробити в уникнути сонячного світла
• Якщо сонце уникнення неможливо, то переконаєтеся, що ви носите капелюх в сонячні дні, сонцезахисний крем і захисний одяг
• Ніколи не йдіть на лежаках

Якщо ви живете в країні з сезону можна буде, що чим темніше патчі світитися, коли настає зима, як у постраждалих районах можуть бути охоплені, і сонячний світло не буде світити так сильні, як у країнах з екватора.
Це дуже повільний розвивається стан, так що якщо у вас немає ознак, але розуміємо, що ваша мама чи тіточок було це, було б розумно вжити заходів обережності.

маска вагітності

Melasma також відомий як “маска вагітності”, тому що навколо особи з’являється області (як маска) під час вагітності. Це пов’язано зі зміною рівня гормонів, які впливають на вагітних жінок для того, щоб підготувати своє тіло, щоб прийняти і зберегти цей іноземних організму зростаючого всередині них. Цей тип Melasma зникне через декілька місяців після пологів, коли рівень гормонів в норму.

Що робити, якщо нічого не працює?

У разі тих жінок, які отримують Melasma під час вагітності рекомендується для них, щоб почекати кілька місяців, щоб їх тіла, щоб відновитися. Це через кілька місяців ваша шкіра не повернутися до нормального життя його можна лікувати за IPL (інтенсивний імпульсний світло). Ця обробка також може бути застосований на людей з генетичною схильністю до нього. Але важливо, щоб слідувати вказівкам уникаючи сонце, як тільки ви пройшли лікування з метою зведення до мінімуму або навіть запобігти того, щоб пройти це лікування знову.