мати-природа допомагає наш настрій і здоров’я з маслом.

Історичні картини (ієрогліфи) і рукописів показують, що стародавні єгиптяни і китайці були першими, щоб зрозуміти і використання терапевтичного потенціалу (ефірні) олії. Література не вийти і сказати так, але

Єгиптяни і китайці були першими визнати Ароматерапія (який був придуманий в 1937 році французьким хіміком і парфумером Рене Моріс Gattefosse).

Масла були і до цих пір використовується для лікування, розслабитися, хвилювати, для ритуалів, психічного і духовного зцілення. У стародавні часи масло також використовується в якості торгового на золото, срібло і інші товари і послуги.

Скільки правди є до історії грабіжників використанням суміш кориці, гвоздики і орегано якої вони застосовуються до їх органам, щоб допомогти своїй імунної системи палаті від чуми, можна тільки здогадуватися. Є велика кількість лікувальних характер масел.

Відомо лише, що хрестоносці використовували ладан і смирну тримати своїх солдатів збуджені і готові до бою. Ця тактика була використана незліченну кількість разів протягом всієї історії армії вигравати битви.

Де ці масла взялося? Вони витягуються з рослин, трав, дерев, горіхи, коріння та насіння кров життя рослин. Більшість масла для ванни виготовлені з кокосового горіха, оливкова, горіхове, кунжутне, масло жожоба і вітамін Е. 97% ефірні масла використовуються для промислового застосування, які, як правило, у поєднанні з алкоголем, синтетичних ефірів, щоб стати більш економічним у виробництві продуктів масло для тіла.

Так що сьогодні, як і в день наших предків, масла використовуються для тих же цілей, як …… лікувати, розслабитися, збуджують, для психічного та духовного зцілення, і живлять і пом’якшують шкіру. Рідко є однією відомо, що незначна кількість нафти буде поглинена і взаємодіяти з нашим тілом хімії.

Деякі олії є дуже потужними. Одна крапля чистої олії м’яти має потенцію 30 чашки м’ятного чаю.

Так мати-природа дійсно допомагає з нашим настроєм і здоров’ям. Насолоджуйтеся тим, що вона дає нам.