ліпосакція

Косметична хірургія розвивається з кожним днем. Існує безперервне поява нових процедур, які спрямовані на покладе ваше тіло назад у форму. Все більше і більше людей в даний час використовують ці процедури, щоб добре виглядати. Серед багатьох медичних процедур, що використовуються, є ліпосакція. Це процедура, яка прагне, щоб видалити надлишки жиру з конкретних областей тіла тим самим надавши йому вигляд скульптурні. Області включають, стегна, сідниці, стегна, плечі, підборіддя, щоки, шию, а також черевної порожнини. Ліпосакція також відомий під іншими іменами, як ліпектомія всмоктування або ліпосакції. Методологія ліпосакції зазнав численні удосконалення протягом багатьох років. Сьогодні, Є безліч методів, таких як припухлі техніки, супер-мокрому, і ультразвукової ліпосакції за сприяння, які спрямовані на забезпечення пацієнтів з кращими результатами і які також обіцяють швидке відновлення.

Перш ніж іти на ліпосакцію, Ви повинні спочатку оцінити ваші очікування. Ліпосакція проходить довгий шлях у підвищенні зовнішній вигляд людини і впевненості в собі. Але, це не змінює зовнішній вигляд людини. Ви також повинні бути хорошим кандидатом для ліпосакції. Якщо у вас нормальна вага і володіють пружною і еластичною шкіри, з кількома ділянках надлишкового жиру в організмі, то ви ідеальний кандидат на ліпосакцію. Крім того, вона має першорядне значення, що ви повинні бути фізично і психологічно здоровими, якщо ви хочете пройти це лікування. Люди, які страждають на діабет, погане тиражі крові і різних інших основних захворювань не повинна йти в ліпосакції.

Коли ви спочатку проконсультуватися з хірургом, він вивчить і оцінить ваше здоров’я. Експерт буде потім визначити вогнища жирових відкладень в організмі, а також оцінити стан вашої шкіри. Необхідно, щоб ви відверті з лікарем з точки зору ваших очікувань щодо цієї процедури і в свою чергу ваш хірург повинен пояснити, пов’язані з цим ризики та обмеження цієї процедури. Кількість варіантів і методів, які є частиною ліпосакція дійсно переважною. Ви повинні вибрати найкращий варіант і Ваш пластичний хірург може допомогти вам у цьому відношенні. Ви повинні вибрати фахівця ліпосакції, який має багатий досвід проведення успішних операцій, він також повинен бути вмілим і знаючим. Пацієнтам рекомендується обрати лікаря, який має сертифікат від Американської ради з пластичної хірургії.

Якщо і коли людина вирішує піти на ліпосакцію, є цілі списки команд, які повинні бути дотримані. Пацієнту дають рекомендації щодо того, в їжі, пиття, куріння і різні інші речі. У разі, якщо у пацієнта розвивається інфекція шкіри, холодний або будь-який інший тип інфекції, операція може бути просто відкладений. Існує багато варіацій з урахуванням часу, необхідного для виконання операції. Це залежить від таких факторів, як використовуваного методу, типу анестезії дано, розмір області, а кількість жиру, яке має бути видалено із спеціально відведених місцях.