Огляд пластичної хірургії

Якщо ви роздумуєте про хірургії, щоб змінити свою зовнішність, ви повинні знати про пластичну хірургію, як з історичної та сучасної точки зору.

Огляд пластичної хірургії

В якості планової операції, пластична хірургія часто не отримує об’єктивне висвітлення слід. Прихильники ворона про позитивні ефекти той час як критики стверджують зворотне. Рідко чи група фактично наводить ніяких undisputables про пластичної хірургії. Ну, ми в цій статті.

Пластична хірургія має довгу історію. Susrutha, індійський хірург, є першим відомим пластичним хірургом, надання послуг ніс реконструкції у 8-му столітті до нашої ери. Римляни були відомі для виконання процедур пластичної хірургії, щоб змінити зовнішній вигляд вух. Джон П. Mettauer, як правило, погодився бути першим пластичним хірургом в Сполучених Штатах, практикуючий в 1820. Plastikos є базовим словом для пластичної хірургії, тобто формувати щось по-грецьки.

У більш сучасні часи, пластична хірургія прийшов на сильній, як спосіб зміни зовнішності. Найбільш поширених процедур з найбільш популярними є першою ліпосакції, хірургії грудей, зміну форми носа, вік ліфтів, Пластика живота і підтяжки обличчя. За останні десять років кількість процедур пластичної хірургії, збільшилася в чотири рази, як спеціальність отримала широке визнання і реклами на телевізійних шоу.

Коли людина думає про пластичну хірургію, більшість припустити, що це жінки, які мають вигляд їх змінити. Загалом, це правда. Приблизно 80 відсотків усіх пацієнтів пластичної хірургії жінки, але демографічна ситуація починає змінюватися. У той час як 20 відсотків пацієнтів в даний час чоловіків цей показник зростає. Як і жінки, чоловіки прагнуть ліпосакцію, зміну форми носа, Пластика живота, і ліфти. Ні, вони не йдуть в для збільшення грудей, хоча по зменшенню грудей ростуть в популярності.

Кілька спірним, підлітки отримують пластичної хірургії в зростаючій кількості. Особи молодші 18 років найчастіше зосереджені на процедури, пов’язані зі шкірою, з шкірою пілінг і мікродермабразія процедури припадає більше половини всіх процедур.

Історично склалося, що пластична хірургія була порівняно рідко процедури. Оскільки в даному огляді показує, впливу засобів масової інформації і більш низькі ціни означають, що просто вже не так.