Ліпосакція є правильним для мене

Коли ви зустрічаєтеся з вашим пластичним хірургом під час консультації ліпосакції, одним з важливих питань вас запитають: чому ви хочете, щоб процедура? Причини як індивідуально, як і лікування. Ваш лікар обговорить ваші очікування і цілі з вами, щоб побачити, якщо ваші потреби і бажання можуть бути задоволені з ліпосакції.

Багато хто хоче отримати ліпосакцію, щоб вирізати зайвого жиру на тілі, особливо навколо їх середній частині. Будь ласка, пам’ятайте, що ліпосакція не призначена, щоб допомогти вам скинути вагу. Втрата ваги може бути досягнуто суворої дієти і фізичних вправ, але бувають випадки, коли зайвий жир і раніше зберігається, незважаючи на здорове харчування і тверді звичайного тренування. Позбавити себе від зайвого жиру навколо живота може нести набагато більше користі, ніж чиста естетика. Скорочення жиру в організмі може привести до зниження ризику серцево-судинних захворювань, діабету, раку і високий кров’яний тиск.

Інші вибирають процедуру ліпосакції, щоб поліпшити їх зовнішній вигляд. Позбувшись від зайвого жиру, що вони не були в змозі скинути за допомогою дієти і фізичних вправ, людині впевненість у собі може збільшитися після ліпосакції і дати їм краще самооцінку.

Також відомий як ліпосакції, ліпосакція не є ні ліки від ожиріння, ні заміною дієти і фізичних вправ. Але якщо ваш здоровий спосіб життя як і раніше залишає вас бажаючих було те, що ви могли б зробити про вашу любов ручки або зайвий жир, який ви не можете втратити навколо ваших стегон, ця процедура для вас. Кращими кандидатами для ліпосакції здорові, некурящі з хорошим м’язовим тонусом, які протягом 30 відсотків своєї ідеальної ваги. Тільки кваліфікований пластичний хірург може визначити, ліпосакція може вирішення ваших потреб.