Pantene по догляду за волоссям – пару факти про їх історію успіху

Pantene є продуктом Хоффман-Ларош, які з’явилися в 1947 році в основному для європейського ринку. У 1983 році Річардсон-Vikcs купив цю лінію і розвинув її у величезний 100 продуктів лінії Pantene продуктів по догляду за волоссям. Всього два роки вниз по провулку Проктер енд Гембл викупив Річардсона-Вікі, в 1985 році.
Досягнення Проктер енд Гембл продукти догляду за волоссям Pantene є те, що вона спрямована, щоб виявити індивідуальні шампуні які є і завжди буде відповідь до теперішнього проблеми волосся день. Всього п’ять років тому в 2003 році P & G запустила Pantene по догляду за волоссям, спеціально створене для кольорових жінок і отриманий успіх надихнув їх, щоб зробити подібний продукт ще раз у 2005 році, на цей раз для іспаномовних жінок.
які найбільш популярні Pantene по догляду за волоссям?
Pantene продуктів по догляду за волоссям завжди були синонімом якості і співвідношення ціни і якості. Деякі з улюблених продуктів волосся Pantene догляд коротко описані тут:
1. Pantene гладкі і гладкі – це гель для волосся, який допомагає волоссю перебування в будь-якій формі ви хочете, щоб вона залишилася, незважаючи на вітер або будь-який інший важкої фізичним навантаженням. Так як вона збагачена вітамінами вона також захищає волосся, надаючи їм шовковистість і здоровий вигляд.
2. Pantene повний і товстий – це спеціальна формула для тих, хто люблять, щоб їх волосся пружний і красивий, але, на жаль, все навпаки. Цей продукт не тільки повністю припиняється випадання волосся, але і робить ваші волосся виглядає чудово.
3. Pantene Зволожуючий кучері – це продукт, який захищає локони і робить їх більш пружний, які зробили б виглядати і відчувати себе чудово.
4. Pantene Pro-V Вираз – це один з Pantene зірки по догляду за волоссям, яка спрямована на середині кар’єри жінок у їх сорокових і п’ятдесятих років, які хочуть добре виглядати і хто їх колір волосся, як рутинної. Цей продукт захищає волосся, замикає вологу і колір, і додає об’єм до нього. Загальна дія викликає подив.
5. Щоденні оновлення Pantene вологи – це ще один продукт, який орієнтований на жінок, які їздять багато і, отже, мають свої волосся впливу забруднюючих речовин протягом всієї поїздки. Це також допоможе у збереженні волосся здоровими і гладкими.
Інші чудові продукти догляду за волоссям Pantene буде включати Класичний догляд, колір відродження, сам обсяг, спокійно і природно, додаткові Liso, і так далі. При використанні цих продуктів ви не тільки впевнені в красу волосся, але і повного захисту.