як зробити догляд за волоссям

Волосся корона для кожної людини та інші сприяють вашій зовнішності. Якщо ваше волосся красивими і акуратно доглянуті, то ви будете почувати себе більш комфортно для жінок або чоловіків, але якщо у вас є щось на волосся, такі як втрата, зламані, розбиті, нудно, і інші, це зробить вас прагнуть вашої зовнішності.

Нижче я представлю кілька порад, догляд за волоссям, щоб залишатися здоровим:
1. Перевірте ваші волосся пошкоджені. Для перевірки того, ваше волосся пошкоджені, падіння волосся в склянку води. Якщо волосся, щоб встановити, то волосся пошкоджені. “Пошкоджених” волосся зазвичай сухі і пористі. Поліпшення стану за допомогою кондиціонера. Якщо волосся плаваючою, продовжують з волоссям повсякденного догляду, як ви зробили.

2. Коли ви виходите з дому між годин 9 ранку до 4 вечора, носити капелюх або парасольку, навіть якщо погода похмура, тому що дія сонячного світла залишилися. Якщо ви повинні рухатися, вибрати тінисте місце.

3. Після купання в морі або в басейні, необхідно вимити волосся. Тоді після цього, використовуйте кондиціонер, так як хлор і солі може привести волосся стають сухими або тріщини. Спробуйте використовувати відпустку в кондиціонері, який містить УФ-поглиначі.

Сподіваюся, що ці поради допоможуть вам в охороні здоров’я волосся.