тіні для повік макіяж поради

Ваш макіяж може зробити заяву про те, як ви виглядаєте. Ви можете покрити тих, хто втомився очей або поліпшити свою чарівних губ. Виберіть правильний стиль складають згідно нагоди. Можна застосувати більш природним і скромний вигляд, коли ходити на роботу і поставити на ці димчастий очей з трохи драматичний погляд протягом ночі з друзями.

Застосування тіней є індивідуальним процесом по відношенню до вашого оці форми. Ось кілька основних правил і порад, щоб мати на увазі при застосуванні тіні для вік:

Тіні для повік з кремовою, м’якою і шовковистою текстурою ставляться в двох ударами кисті і засновані на повіку природно.

Нанесіть темний відтінок до зовнішніх куточків очей від лінії вій до складки.

Покладіть на тіні для повік. Хороший округлої форми на око займає всього кілька секунд. Початок у вашій лінії вій переміщення трохи мимо вашого складку потрібно застосовувати або світлий відтінок тіней для повік або маркера повністю через віко. Крім того, робити все, аж до брів.

Суміш, суміш, а потім змішати ще небагато. Я не можу підкреслити це достатньо. Спробуйте експеримент. Змішайте одне око, а потім просто використовувати кисть і застосуйте інше око. Ви відразу розумієте, що я кажу, і ви ніколи не будете забувати змішати знову.

Використовуючи кисть, яка буде відповідати в межах або вашої кришки очі. чистити середовища квітів на вашій кришці. Для найкращого додатки важливо зберегти цей колір у сферу вашої кришки очі. Не забудьте застосувати регулятор до упору кришку, не виходячи за природні межі очі.

Shimmer багато задоволення, але має бути зроблено правильно. Велику частину часу мерехтінням привертає увагу до лінії і зморшки у вашій шкірі так часто раз в тіні мерехтіння є поганою ідеєю. Shimmer являє собою прекрасний інструмент, щоб використовувати для брів, оскільки це дає стильний вигляд.

Проведіть лінію по всій верхній частині лінії вій допомогою олівця для очей олівцем або рідким. Товщина лінії залежить від форми ваших очей, більш товстий робить невелику, Squinty очі виглядають більш округлими і тонкий рекомендується тим, у кого великі очі. Завершіть з туші для вій, щоб додати об’єм і довжину у ваші вії.

Середній – Це застосовується від трохи нижче повіку складки до browbone. Ви можете, і деякі методи дійсно, тінь всю кришку з цим середній відтінок першим.

Виділення – це найлегший з трьох і застосовується до browbone і тягнеться трохи мимо зовнішнього кінця брови. Це звичайно дає перловим покриттям.

Нарешті, якщо у вас є тонна тіней для повік на ви збираєтеся хочете зберегти помаду просто. І навпаки, якщо ви хочете більш драматичним губи, то було б доцільно зберегти колір очей щодо безкоштовно. Ось про це мої прості поради тіні для повік, зробити щасливим підвищить!