персоналізовані харчові добавки

Американці Здоров’я совістю усвідомлюють важливість харчові добавки. Загальновідомо, що наша їжа не так поживні, як те, що наші предки споживали кілька поколінь тому. Навіть якщо ми купуємо і їмо тільки органічні фрукти і овочі, які ми до цих пір не отримують харчування, що минулі покоління зробили, тому що наша грунт виснажується корисних мінералів. М’ясо, яке ми їмо, і молоко ми п’ємо можуть бути сповнені гормонів.

Продуктовий магазин сьогодні сповнена продуктів харчування не доступні всього лише кілька десятиліть тому. Будь-які оброблені харчові містить добавки, які можуть вплинути на наше здоров’я. Гарне емпіричне правило, що якщо ваш прадіди не їли його, ви не повинні ні.

Американці ведуть жвавий, неспокійний спосіб життя. Ми йдемо кудись поїсти в ресторанах або проїхати через місцях фастфуду кілька разів на тиждень. Багато що з цього їжа погано для нашого організму. І найстрашніше в тому, що ми навіть не знаємо, інгредієнти велика частина цієї їжі.

Не дивно, що американці страждають від більш захворювань сьогодні, ніж поколінь минулого. Наші тіла стають напруженими намагався переварити те, що ми їмо. Ми страждаємо від більш хвороба серця, високий рівень холестерину, діабет, артрит, ожиріння і рак, ніж у будь який інший час в історії. Одна з головних причин всіх цих захворювань є недостатнє харчування.

Вітамін виробляє навчили американської громадськості через телебачення і друк реклами на важливості прийняття щоденного прийому вітаміну. І сьогодні, значна кількість з нас роблять покупки полівітаміни в продуктовому або магазині здорового харчування. Як багато з вас приймати мульти-вітаміни регулярно, і до цих пір страждають від питань охорони здоров’я? Статистика показує, що великий відсоток з вас, які приймають добавки і раніше страждають від однієї або декількох проблем зі здоров’ям.

Як це може бути, що хтось приймає харчові добавки і все ще має проблеми зі здоров’ям? Там може бути кілька відповідей на це питання. По-перше, форма добавка має важливе значення. Оскільки ми старіємо, це важче для нашого тіла, щоб зламати таблетки і засвоювати живильні речовини з них. Капсула або рідкі форми легше перетравлюються. А по-друге, доповнення ми приймаємо не може мати правильне поєднання поживних речовин для задоволення потреб нашого організму. Розробка продуктів харчування, як випічки торта. Рецепт робить відмінність в кінцевому продукті. Якщо ви забули додати яйця, ви не отримаєте торт, який ви очікували. Підтримання здорового тіла також вимагає від усіх необхідних інгредієнтів. Якщо ваш організм не отримує всі необхідні поживні речовини, ті, це дійсно стає просто не працювати, так і ви не насолоджуватися здоров’ям ви хочете.

Компанія, що спеціалізується на ДНК-тестування вступив галузі харчування. Це може звучати як дивне поєднання на перший, але насправді це просто блиск. Ця компанія використовує сучасні науки краю налаштувати харчові добавки для кожного зі своїх клієнтів. І результати дивовижні.

Компанія вишле Вам комплект ДНК. Ви тампоном вашу внутрішню щоку і повернути тампон в спеціальному конверті. Техніки в їх лабораторії аналізу вашої ДНК і налаштувати харчова добавка для ваших потреб. Вони використовують більш 177 000 можливих комбінацій інгредієнтів для створення конкретного рецепту для оптимального здоров’я. Це воістину харчування ваше тіло жадає, і ви будете почувати себе краще приймати цей продукт.
Ціна дуже доступна для цього продукту ріжучі кромки. І якщо ви скажете тільки чотирьох друзів про продукт і вони купують його, ваш продукт буде безкоштовно кожен місяць. Отже, не відкладайте. Отримати на шляху до оптимального здоров’ю і уникнути питань охорони здоров’я, які походять від неправильного харчування.