лазерне видалення волосся, і що тягне

Ви втомилися від того, щоб голити волосся в небажаних областях вашого обличчя і тіла? Потім лазерне видалення волосся як раз може бути лікування, яке вам потрібно. Лазерна епіляція це лікування, яке призначене для постійного зменшення або усунення волосся в місцях, які ви ніколи не хотіли волосся з самого початку.

Вірте чи ні, але обидва чоловіки і жінки мають небажані волосся, і це насправді дуже поширена проблема. Звичайно, ви завжди можете гоління, віск, або навіть вискубувати небажане волосся, але це лише тимчасове рішення. Лазерна епіляція може назавжди вирішити вашу проблему з небажаним волоссям.

Так як лазерне видалення волосся можна використовувати, щоб позбутися від волосся в малих і великих площ, це означає, що це лікування може бути використаний на будь-якій частині тіла без небезпеки. Виконайте наступні дії, і ви будете на своєму шляху …

1. До лікаря або спеціаліста в лазерне лікування
2. Чи були проблеми визначатися одним з наших кваліфікованих співробітників
3. Мають площу волосся поголився, очищені і анестезія спеціальним кремом
4. Дозволити консультант застосовувати лазер на цій області

Лазерна епіляція є простий і безпечною процедурою. Ось трохи більше інформації, щоб ви могли бути поінформованим клієнтом. – Висококонцентрований пучки імпульсів від лазера, то вони всмоктуються в пігмент, який міститься у волосяних фолікулах. Лазерна пошкоджує навколишні фолікули так волосся не будуть рости знову в цій області. Спочатку ви будете відчувати невеликий дискомфорт від лікування, але не боляче. Вона триває від декількох хвилин до години, залежно від розміру оброблюваної області буде. Будь-яке почервоніння і набряклість, яка відбувається зникне швидко. Ви залишитеся з вашої гладкої шкіри мінус небажаного волосся.