для використання десятиліть лікаря цей метод лікування для бачення проблеми … в даний час використовується для зменшення зморшок

Ботокс став добре використовувати косметичні поліпшення протягом останніх кількох років, позбавивши народ лінії і зморшки віку; для такого визнаного лікування це дивно, як багато людей, не здогадується, як вона працює. Для того, щоб оцінити, що це таке ми повинні короткий урок історії в своє відкриття, довгий час тому. Це може бути відомий тепер для його використання в косметичній хірургії, але це не завжди так, коли вона була вперше вивчається вченими півстоліття тому, вона була протестована для використання в якості засобу для лікування розладів психіки.

Потім кілька десятиліть потому в 1989 році Федеральне управління наркотиків в Америці, нарешті, схвалили його використання для лікування розладів, пов’язаних із зором, це були люди з очима, що не були вирівняні і ті, які страждають від неконтрольованого блимає називається блефароспазм. У 2000 році був проходження всіх процедур для лікування цервікальної дистонії. це розлад викликає серйозні шиї і плечей скорочень, але вони також дозволяється використовувати його з іншими проблемами очей. Вчені з’ясували, що якщо препарат ботокс вводять в лінії між бровами було б поступово пом’якшити їх і зробити їх зникнути, а після подальших випробувань у 2002 році FDA дозволила використовувати його в перший косметичні поліпшення і наркотиків, нарешті, нове поле використання.

Коли Ботокс вводиться в м’язи чола, він блокує нервові імпульси, що призводить до ослаблення м’язів, які викликають насупившись, після Кількість процедур лінії пуску, який згладжує. Продовження лікування означає в багатьох випадках лінії зникають, і тепер такий же режим використовується на інших ділянках обличчя, як ворон ніг, лінії посмішки та інших зморшок на обличчі. Ін’єкції фактично розбавленому вигляді ботулізму; через процесу очищення він може бути використаний в косметичній хірургії.

Проблема в тому, що, коли ми сміятися, плакати чи насупитися наприклад, лінії і зморшки з’являються викликані м’язи, які допомогли створити вираз, ці ін’єкції можуть допомогти усунути ці лінії. Це лікування може взяти назад, на певний період часу, всі ці роки лінії, складки і зморшки, яка сформувалася в результаті використання наших лицьових м’язів, багато косметичні виробники постаралися створити креми для усунення складок, але це єдиний лікування на сьогоднішній день, які дійсно можуть позбавити їх від нас. М’язи в області ін’єкції ботокса тимчасово паралізувало тому вони не можуть повністю перейти; люди, які мають регулярне лікування часто виглядають, як ніби вони чайників, тому що вони не можуть правильно посміхатися або зробити інші мімікою, що ми схильні покластися.

Залежно від кількості процедур, людина може виглядати досить нормально, але їх міміка буде обмежено, так що складки і не показуються. Поки популярна косметична процедура ця як і раніше дуже дорогі, яка вона є, а деякі єдина ін’єкція коштує на низьких і високих сотні доларів. Чи є якісь довгострокові ефекти від подальшого користування ботокса досі невідомо, як лікування ще належить нова, але для тих людей, які використовують його, вона, здається, не має значення.