виглядати більш молодою з ліфтом лоб або підтяжки брів – часто задаються

Підтяжка брів або чола може мати великий вплив на, як ви виглядаєте і як ви ставитеся до себе. Це не те, щоб йти в без деяких роздумів, проте, оскільки це є хірургічною процедурою. У дослідженні підтяжка брів або чола і отримувати все на типові запитання відповіді, ви зможете визначити, якщо це те, що ви хочете пройти.

Що таке підтяжка брів або чола і що він може зробити для мене?

Підйом лоба або підтяжки брів це хірургічна процедура, яка піднімає брови вище. Це має кілька результатів на ваш зовнішній вигляд, в тому числі пом’якшення зморшок на лобі, пом’якшуючи хмуритися лінії між бровами, і зменшуючи появу обвислій шкіри капюшонами, які нависають над кутом ока.

Що відбувається під час підтяжки брів або чола?

Існують три різні способи, якими лоб або підтяжки брів робиться. Корональних підйом лоба це хірургічна процедура, де надріз у верхній частині голови, від вуха до вуха. Через цей розріз, всі м’язи підтягуються й уточнені зробити величезний вплив на появу зморшок. Підтяжка шкіри чола, де 5:56 один дюйм розрізи робляться позаду лінії росту волосся і роботи виконується ендоскопічно. Ліфт підшкірної лоб, коли надріз у верхній частині лоба. Це найменш поширений метод цього типу пластичної хірургії.

Чи буде помітними шрами від цієї операції?

Шрами від підйом лоба або підтяжки брів зазвичай приховані прямо перед лінією волосся або на верхній частині голови. Ці шрами нелегко бачити, якщо ви не уважно дивлячись на них.

Як довго я повинен взяти від роботи на цій хірургічної процедури?

Більшість людей відчувають себе добре, щоб повернутися на роботу після трьох днів, але ви можете вибрати, щоб зняти роботу більше, просто тому, що там буде зовсім небагато синці і набряки.

Скільки болю, пов’язані з такого роду операції?

Рецепту, можуть бути необхідні протягом перших кількох днів, але біль зазвичай з такого роду операції дуже м’який.

Лоб або підтяжки брів може бути тільки річ, щоб допомогти зробити ваше обличчя виглядати молодше. Якщо ви не задоволені м’язовий тонус і зморшки на лобі, ви напевно хочете, щоб розглянути цей тип операції.