Kerela pachakarma лікування в Індії

Бенда Керала Panchkarma центр є одним з піонерів аюрведичні процедури Panchkarma в Раджастані, розташований у мирному атмосферу в Бомбеї Moter Круга, Джодхпур. Основною метою Центру є сприяння у цій формі лікування, як це добре відомо з викорінення першопричин хвороби без будь-яких побічних ефектів, а також зробити його доступним для простої людини. Panchkarma терапії Аюрведи складаються з передові методи лікування для усунення перекручених токсичні матеріали утворюють тіло. Щоб домогтися нерівноважної в тілі аюрведа наказує Panchkarma лікувальної лінії лікування, який працює на принципах процедури очищення.

Бенда Голковколювання надає різні види об’єктів у центрі. Деякі спеціалізовані встановлений в центрі наведені нижче.

голковколювання
Голковколювання буквально означає “голки пірсинг” – практику включення дуже тонкої голки в шкіру, щоб стимулювати конкретних анатомічних точках тіла (відомі як акупунктурні точки або точки акупунктури) в терапевтичних цілях. Акупунктура передбачає стимулювання. Крім звичайних методом проколювання шкіри з тонкими голками, практикуючі голковколювання також використовувати тепло, тиск, тертя, всмоктування або імпульси електромагнітної енергії, щоб стимулювати очок.

Panchkarma
Panchkarma терапії Аюрведи складаються з передові методи лікування для усунення перекручених токсичних речовин з організму. Щоб домогтися рівноваги в організмі аюрведа наказує Panchkarma – лікувальні лінії лікування, який працює на принципах процедури очищення. Тонко гармонізації очищення та екологічних токсинів з тканин організму в ніжний і ефективний спосіб, і усунути їх з фізіологією.

медитація
Медитація є розумової дисципліни, за якими спроби вийти за межі обумовленого, мислячий розум в глибоке стан релаксації або усвідомлення. Медитація є способом забезпечення миру і гармонії в суєті і заплутаною життя people.It практика концентрованого уваги на звук, об’єкта, візуалізація, дихання, рух, або уваги собі для того, щоб підвищити обізнаність про теперішньому моменті , зменшити стрес, сприяти релаксації і підвищення особистого та духовного зростання Це зусилля, щоб зробити життя кращим, забезпечення фізичного і психічного благополуччя. Однак, медитація дарує найкращі результати, коли він здійснюється добровільно і не є примусовою зусиль.

йога
Йога являє собою систему розумових і фізичних вправ, які спочатку були розроблені в Індії протягом тисяч років. Йога виявляється в багатьох формах, спеціально призначені для задоволення різних типів людей. У результаті, деякі форми йоги набули значної популярності за межами Індії, особливо на Заході протягом минулого сторіччя.

пранаяма
Пранаяма є одним з аспектів йоги, яка займається з регульованим диханням. Це спосіб управління прани або життєвої сили за допомогою контролю руху видиху, вдиху і збереження життєвої енергії. Пранаяма має можливість звільнити розум від брехливість, невігластво і всіх інших болючих і неприємних переживань тіла і розуму. Вони можуть запобігти багатьом захворюванням, пов’язані з шлунок, легені, серце і мозок, включаючи діабет, холестерин, запори, кислотність, респіраторні захворювання, алергії, мігрені, високого кров’яного тиску і т.д.

фізіотерапія
Фізіотерапія, визнаним системи діагностики та лікування, що відкладає основний акцент на структурну цілісність організму. Він відрізняється тим, що вона визнає, що більша частина болю і isability ми страждаємо від стовбурових відхилення у функції організму структури, а також шкоди, заподіяної йому по хворобі. Фізіотерапія використовує багато з тих діагностичних процедур, що використовуються в звичайній медичній оцінки та діагностики.

Дієтотерапія
Дієтична терапія включає в себе інструкції з налаштування дієту, щоб зменшити кількість з’їдених калорій. Скорочення калорій помірно має важливе значення для досягнення повільного, але неухильного зниження ваги, що також важливо для підтримки ваги. Стратегії дієтична терапія включає вчення про калорійність різних продуктів, про склад продуктів (жирів, вуглеводів і білків), читання етикетки харчування, типи продуктів купити, і як підготувати продукти. Деякі дієти для схуднення включають низькокалорійні, дуже низькою калорійністю, і з низьким вмістом жиру.

гімназія
Гімназія Умови означає відповідно системи, фізичні вправи практикуються як для рекреаційних цілей або для цілей заохочення, здоров’я і розвитку бодібілдингу, де такі вправи ведуться.