є в будь-якому випадку для збільшення висоти і перезапустити зростання

Там може бути жодних сумнівів, що в культурному і соціальному вище, тим краще. Дослідження показують високі люди заробляють більше, живуть довше і, як правило, щасливіше, ніж їх більш короткої колегами. Чи не І, звичайно, не можна заперечувати, що більшість жінок вважають за краще вище партнерів. Так, в цілому, більшість з нас погодиться, що мати кілька дюймів висотою над друзями, родичами і колегами є бажаною річчю.
Взагалі більшість людей перестають рости у віці близько 21 і з дуже небагатьма винятками ви можете в значній мірі гарантувати, що якщо ваша всього п’ять футів три в віці 22 років ви не отримуєте трохи вищим!

Так що якщо вас не влаштовує ваш зріст є все, що ви можете зробити? Ну зростання значною мірою припинилися. Є деякі, які стверджують, що є фармацевтичних засобів для збільшення висоти. Правда, що в період статевого дозрівання даючи людським гормоном росту може збільшити висоту. Насправді лікування карликовості у дітей є основною причиною його рецепт. Але те, що він впливає на зростання у дорослих? А може привести до збільшення висоти? Іншим важливим ринком для гормону росту незаконного використання культуристів. У той час як це було показано, що він може збільшити м’язову надійно там ніколи не було жодного повідомлення про його збільшення висоти. Також вартість гормону росту надзвичайно заборонною не кажучи вже про потенційних побічних ефектах прийняття потужний відпускаються за рецептом ліків.

Існує харчова добавка, яка отримує підноситься як потенційно можливість “знову розпалити зростання і збільшення висоти. Аргінін. Аргінін є амінокислотою, і є свідчення того, що він може звільнити гормону росту. Але чи можна збільшити висоту? Враховуючи наслідки рецептом гормон росту, сумнівно, що таблетки можна купити без рецепта буде більше ефективним. Існує також потенційно неприємний побічний ефект, щоб розглянути, тим, що вона може допомогти реплікацію вірусу герпесу у людей, які що стані.

Отже, чи є інші методи збільшення висоти розглянути? У той час як це не сприяє зростанню є дві хірургічні варіанти, які можуть бути вивчені. Перший досить інвазивні та екстремалів. Ви можете буквально протягнути кістки! Я дам вам представити дискомфорт саме цій процедурі і можливих довгострокові наслідки сайту. Не кажучи вже про те, що для більшості людей будь-якого збільшення висоти буде набагато менше, ніж на дюйм! Там не другої процедури, силіконові імплантати (нема не там, хоча я припускаю, що б відвернути людей від вашого зростання). Ви можете мати кремнієві майданчики, імплантований в підошви ваших ніг! Знову ж будь-який прибуток буде менше, ніж на дюйм, але ви повинні дивуватися, якщо він буде робити великі відстані зручніше!

Якщо хірургії та ліків не ваша чашка чаю, і ви шукаєте для швидкого тимчасового рішення, чому б не розглянути підйомників. Ці ковзання зручно у вашій взуття і може дати ілюзію додаткового два дюйми заввишки. Правда вони не поліпшать зростання в будь-якій моді, але вони дешеві, швидкі ефективний метод даючи собі додаткові кілька сантиметрів висоти.

Чи безпечний, простий, ефективний спосіб збільшення висоти свого? Ну завжди є вправи. Ваш хребет припадає 30% від вашого зростання. Нахилившись і неправильна постава може означати різницю дюймів. Ви були б вражені тим, що конкретні спеціалізовані рутина може досягти. Є дисципліни, як техніка Олександра, розтяжка, йога та пілатес, які можуть поліпшити поставу і може мати величезний вплив на вашу висоту. Є повідомлення про Приріст продуктивності до чотирьох дюймів після виконання спеціалізованих процедур.

Зростання в значній мірі перестає після коми, проте, якщо ваш незадоволені вашої висоти є кілька варіантів, щоб досліджувати.