як сказати, якщо була чиясь робота зроблена на обличчі

Еббі Бурбон-Roaquin, менеджер і лікар в Улан Medical Spa в Сан-Дієго, штат Каліфорнія, була медсестрою більше 14 років. Вона має великий досвід у наданні багатьох видів медичної естетичних процедур. Тут вона обговорює сигнальним ознаки Ботокс і Juvederm і як їх уникнути.

Medical SPA процедури призначені для підйому, затягніть, оновити або омолодити нашу шкіру – не щоб він виглядав жорстким або підробка. Так що якщо ви переборщіть, результат не буде хорошим. Давайте обговоримо, як уникнути пасток Ботокс і Juvederm (і як сказати, якщо хтось став жертвою надмірної ін’єкційних):

По-перше, давайте почнемо з ін’єкції ботокса.

Ботокс ін’єкції. Він в основному використовується у верхній поверхні і призначений, щоб згладити важкі лінії похмурого погляду між гусячі лапки, брови і зморшки на лобі. Його отримують з очищеного білка з бактерії Clostridium ботулінічного. У невеликих кількостях він допомагає розслабити м’язи, щоб хмуритися лінії і зморшки, викликані міміка не з’являться легко.

Існує “тонка грань” (каламбур) між добром використання ботокса і погане використання ботокса. Коли хтось “по-botoxing”, ви можете дійсно сказати. Наприклад, коли в лоб НЕ рухається або виглядає повністю паралізований, він отримує, що “восковий” вигляд. Кожен хоче, щоб підтримувати вираз обличчя і нехай зморшки зникають. Ботокс може допомогти вам. Вона працює в одиницях ін’єкцій, близько 20 або 30 одиниць в області, залежно від необхідності. Досвідчений клініцист знає, скільки одиниць потрібно, щоб розслабитися кожній області і не буде вводити більше, ніж це необхідно. Навпаки, іноді люди самі будуть просити більше, ніж це необхідно.

Потім ми обговоримо сигнальних ознак Juvederm.

Juvederm ін’єкційний гель зроблений з гіалуронової кислоти. Ми часто використовуємо його, щоб згладити лінії посмішки навколо рота. На відміну від ботокса, в якому розглядаються зморшки, викликані м’язові рухи, Juvederm працює на складки, які не викликані м’язи руху, а на втрати об’єму або структури під шкірою – носогубні складки або “дужки навколо рота . “Вона працює, миттєво додавати те і результати видно відразу. Результати продовжують поліпшуватися протягом двох тижнів після ін’єкції дату, як гіалуронова кислота поглинає у вісім разів більше своєї ваги у воді. Існує мінімальний, щоб без простоїв.

Деякі люди хочуть, щоб змінити свої губи і, щоб вони виглядали більш пухкими за допомогою Juvederm. Хто не отримати Анджеліна Джолі іноді заздрість? Будьте обережні, іноді це може зробити ваші губи виглядають … ну, занадто пухкі. В Улан Medical Spa, досвідчений лікар буде знати, як зробити губи виглядають як природні, так і повніше. Але переконаєтеся, що не передозування наповнювача.

Будь ласка, майте на увазі, що краса в очах дивиться.

Інформація в статті не призначений для заміни медичної експертизи та рекомендації вашого лікаря. Ми рекомендуємо вам обговорити будь-які рішення з приводу лікування або відходу з відповідним постачальником медичних послуг.