яким лазерна шліфовка роботи

Лазерна шліфовка це медична процедура, яка видаляє пошкоджену сонцем або старіючої шкіри, акне рубців і зморшок. Ця процедура дозволяє новий шар шкіри, щоб рости. Крім того, лазерна шліфовка зазвичай використовується для обличчя косметичні поліпшення, такі, як скорочення ліній навколо рота, щоки і очі. Люди, які прагнули до кращому кольору шкіри тони також покладаються на лазерну шліфовку.

Це лікування може принести користь тим з невеликими зморшками, однак, він не може видалити глибокі зморшки. Крім того, як ми продовжуємо вік, зморшки навколо очей, рота і щоки знову з’явиться такий ефект лазерної шліфовки не є постійним. З цієї причини лікарі, які виконують цю процедуру доведеться пацієнти повертаються для повторного лікування.

Існують також ризики, пов’язані з лазерною шліфуванням. Наприклад, можливі побічні ефекти можуть включати почервоніння шкіри, дерматит (запалення шкіри), опіки, акне спалахів, рубці, бактеріальна інфекція і малих ударів, які пофарбовані в білий колір, відомий як Мілія. Інші ризики включають гіпопігментація гіперпігментація шкіри, це означає, що тон шкіри може звернутися до темним чи світлим кольором, ніж зазвичай. Цей ефект може проявлятися після операції і останній протягом кількох місяців. Нарешті, для тих людей, з історією герпес і оперізуючий лишай в або навколо області лікування, лазерне шліфування може призвести спалахувати. Як правило, ліки дається після операції, щоб вирішити це питання.

Існують численні лазерів, що використовуються для лікування шкірних спливають на поверхню. Останні моделі призначені для зменшення часу відновлення і виробляють менше рубців і зміни в шкірі пігменту. Ви повинні поговорити з лікарем, щоб визначити найкращий терапії лазерна шліфовка для вас. Ваш лікар пояснить Вам суть реалістичні очікування поряд з ризики і вигоди, пов’язані з лазерною шліфуванням.