продукту для макіяжу

1. Макіяж Грунтовка – Це дуже модною річчю зараз, більшість ліній макіяжу нести один. Це зазвичай крему гелю хотів йти під фундамент. Це не відновити вашу шкіру зволожуючий крем, хоча, ви спокійний, що вимагає використання. Праймер робить ваш фонд піти на гладкій, що не занурюватися в тонких ліній, довше, і допомагає їй не змінює колір або зламатися протягом дня. Вам не потрібно грунтовки щодня. Але для більш полірованого особи або для особливих випадків воно збільшує продуктивність вашого фундаменту.

2. База тіні для повік – ви вимагаєте його в будь-який час ви носите тіні для повік, особливо порошкових тіней. Порошок потрібно неймовірне пов’язувати, роблячи тіні з’являються більш яскраво і набагато довше. Якщо ви не використовувати його, тіні для повік буде тривати всього дві хвилини! Ви можете застосувати коректор як тінь бази. Просто гладка на прямовисній шару на всьому протязі Вашого кришку з вашій лінії вій до брови.

3. Коректор – Ви не можете просто застосувати основу навколо очей, а не консилер. Основою є те, що Фонд не призначене для області навколо очей, і це не досить серйозною, щоб приховати темні кола – особливо темних кіл Матері.

4. Невидимий лайнер губи – Коли ви використовуєте звичайний лайнер губи, а не тільки лінію губ, але смутно заповнити їх з лайнера, ваша помада буде тривати набагато довше, і він не буде кровоточити. Цей метод працює особливо добре з блиском для губ, блиск для губ, тому що зникають з губ. Лайнер буде тримати його на місці і виглядають більш живими і блискучими. Невидимі лайнер губи використовується тільки для надання допомоги кінці блиск від кровотечі з лінії губ. Це не додасть додатковий імпульс колір до вашого блиск і зберігає її чистою.

5. Брови порошок – Якщо ваші брови пучком або по-щипкові, заповнюючи їх додадуть більше запланованого, здається, ваше обличчя. Брови, як кадр зображення для ваших очей. Вам здасться більш вишуканою і неспання з вашими бровами зроблено. Руки вниз, брови порошок легше використовувати і виглядає більш природно, ніж олівець.

6. Губи Plumpers – Це остання мода в губи продуктів на ринку. Це часто ви застосовуєте блиск на губи, і це створює аа трохи поколювання сенсація, щоб збільшити циркуляцію крові в губи, змушуючи їх виглядати повніше. Кілька разів це так дратує дотик світло мерехтливий блиск прямо в центр верхньої та нижньої губи зробить їх більш повні, без болю.

7. Ліпідів без миючий засіб: Шукаєте засіб для зняття макіяжу, що не погіршить сухої шкіри або екзема? Спроба ліпідів без миючий засіб – рідкий миючий засіб, який не містить жиру. Зазвичай наноситься на шкіру, а потім витер або змиваються водою, цей вид миючий залишать дуже тонкою зволожуючою плівки на шкірі. Ліпідів безкоштовно чистячі засоби також підходить для тих, хто старше, сухої шкіри.

8. Косметична хірургія: Переконайтеся, що ви розумієте, що ви можете очікувати після процедури як ваша шкіра відновлюється. Після операції, використовувати тільки останні косметики і чисті кисті для макіяжу, щоб запобігти поширенню будь-якого старше ховається бактерій.