отримали ставлення

Ймовірно, у вас є відносини, але що це таке? Jaded, самозахисту? Злякалися? Чи є “до смерті боїться” занадто сильним?

Те, що ви хочете, план, щоб отримати там, і відносини, щоб відповідати є життєво важливим для успіху партнерства. Подумайте про це: якщо ви впевнені, що те, що ви робите, не працюватиме, швидше за все, дуже добре, що ви будете праві.

Це як плануєте поїздку туди, де ви дійсно не хочете йти, але це єдиний шлях, ви знаєте. Хто хоче провести свою відпустку на міському звалищі? Це саме те, що ви вирішили робити, якщо ви говорите речі до себе, як “Там немає хороших чоловіків там”, або “Жінки просто шукаєте товстий гаманець», або «Це не буде працювати, так чому б спробувати? ” Ви можете бути впевнені, з тими видами відносин, ви не знайдете ні хороших людей, або знайдемо золото копати жінок, або ви не отримаєте ніде взагалі.

Ви знаєте, як, коли ви раптом став щось зацікавило, ви почнете помічати його скрізь? Кілька місяців тому, я отримав раптове натхнення, що я хотів білий кабріолет, прямо з синього. А потім я почав помічати кабріолетів. Ніколи не знав, що там було так багато їх навколо, але знову ж, я не шукав раніше. Це точно так само з тими, Крейсера PT – Я думаю, що вони так само мило, як кнопки, і я помічаю їх. Я не помічаю Cadillac або шевроле або BMW.

Ось як він працює з відношенням і знайомств. Ви отримуєте «призначення» в своєму розумі, де ви очолюєте, а потім, як свідомо, так і несвідомо, ви помітили, речі і зробити вибір, який вам там. Так що це дуже важливо, якщо ви хочете успіху, щоб мати успіх в якості пункту призначення.

Я переконаний, що для всіх, хто хоче одного, є ідеальний помічник Там, Зовні. І, якщо ви шукаєте, вкрай важливо, щоб ви вірили, що занадто.

Питання в тому, де ця людина, зустрівшись з ним або з нею, і як довго це займе часу. Такі реальні питання.

Так що можна вірити? Чи можете ви зайняти позицію приголомшений цікавості? Цікаво, хто ваш коханий буде і коли і де він або вона буде проявлятися? З готує ваше життя, щоб розмістити обмін з іншим? Обнадійливого тривалість? Відкриття ринку для можливості і прийняття того, що гряде?

Просто спробуйте регулювання відносини і подивитися, що відбувається.

Кетрін б. Господь с. 2003 Всі права захищені