маловідомі поради, які допоможуть вам підібрати ваш наступний перукарня

Пошук відповідного салону буде включати в свої здібності, щоб допомогти вам у досягненні правильний погляд в потрібний час. Це може бути так важливо для нас, що це одна з речей, ми не підемо без. Навіть ті, в середині безлад урагану Катріна не хотів відмовитися від цього. Але є багато речей, які ваш салон володілець не бути чесним з вами. Є багато речей, які вони, ймовірно, не хотів би, щоб ви знали, як і їх клієнтів. Часто можуть бути поради, однак, використовувати, коли ви шукаєте для вашого наступного салону або стиліста.

1. Пошук для Вашого наступного місці з усіма наявними ресурсами: посилання (які ви знаєте, що виглядає просто фантастично, і слідувати їх прикладу), інтернет-телефонії та відгуки салону безпосередньо. Яка може мати справу з речами, ви хочете знати про вашої конкретної ситуації, наприклад, чи мають вони справу з вашим конкретним питань і ваші пріоритети.

2. Дізнайтеся, чи є в салоні буде зручно для вас. Місце має бути зручним, і вони повинні мати хорошу політику про те, ви будете чекати. Чи будуть вони цінуєте свій час, зробивши вам нудно і бродять без нагляду, або вони будуть вітати вас прямо зараз? Ваші призначення зберігаються або ви будете відкладати?

3. Дізнайтеся, яка атмосфера звертається до вас і визначити, чи є матч. Чи подобається вам те, спокійною і розслаблюючій або стегна і Jazzed Up? Нові та високі технології або невеликого міста й домашній? Салон, ймовірно, відповідають вашим перевагам в тій чи іншій мірі, так що варто з’ясувати.

4. Визначити, чи є салон чистий і організований, як це буде щось сказати, які конкретні вони про лікування Вас. Ви можете визначити це по зовнішньому вигляду і відходу співробітників, а також, як вони тримають їх обладнання і навколишнього середовища.

Поряд з особливостями салону, будуть питання, що ви можете відповісти на обслуговування і техніків. Вони повинні бути в змозі визначити, що ви хочете, будь то з опису або зображення. Ви можете дізнатися про таланти поступово технік, отримуючи менші послуги, такі як укладання феном. Ви можете задати собі наступні питання:

1. Чи стиліст Вам відчувати себе комфортно? Чи їх почуття стилю, в тому числі одяг і догляд, відповідні вашої?

2. Чи вони змушують вас відчувати, що вони проявляють інтерес до вас особисто?

3. Ви задавали питання для отримання інформації про ідеї про вашої особистості і потреби, а не просто покладатися на фотографії або назви технік?

4. Чи вони вирішити головні питання про здоров’я та лікуванні волосся, а не просто запропонувати лікування? Це виходить за рамки продуктів, пропонованих в магазині, щоб загальне керівництво вашому волоссю дня на день.