знати плюси і мінуси косметичних surgery_

Косметична хірургія є те, що більшість з жадають жінок. Будь то ніс, очі, губи, щоки, щелепу, обличчя, руки, руки, живіт, живіт, сідниці, жінки не залишив шансів зробити пластичну операцію. Вони роблять це, в першу чергу, щоб виглядати привабливо і молодо. Якщо ви когось, хто хоче пройти операцію, ви можете звернутися за порадою до консультантів косметичної хірургії, який може надати рекомендації про те, як і коли зробити пластичну операцію.

Є багато косметичних хірургів, які можуть надати вам ідеї про те, як пройти операцію. Ви можете отримати вичерпну інформацію про операції по зменшенню грудей. Незалежно від ваших запитів щодо цієї операції, ви можете знайти відповіді на всі через ці радники. Ви можете бути впевнені, щодо яких вид операції на вибір. Ви можете зробити правильне рішення на основі їх рад.

Ви можете звернутися за порадою косметичні операції на підйомний важіль і живота косметичної хірургії. Основною метою сайту є надання людині з повною інформацією про косметичної хірургії. Стріли косметичної хірургії призначена для тих, чиї руки провисання і втратили форму. Такі люди можуть пройти стріли косметичної хірургії.

У міру старіння організму, велика маса шкіра на руках починає вільніше. Це призводить до провисання зброї. Проблема може бути виправлена ​​хірургічним шляхом. Зазвичай на плече, шкіра починає провисання. Це показує, як мішок плоті на нижній стороні передпліччя, коли рука витягнута назовні (відомий у Великобританії як Крила Бінго або Крила летючої миші). Це незначними недоліками, можуть бути виправлені шляхом видалення шкіри і підшкірної клітковини. Тим не менш, ви повинні пам’ятати, що операція залишає помітний шрам.

Що ж операції стріли передбачає?

У руці операції підтяжки, операція проводиться під загальним наркозом і процедура триває від 1 до 2 годин. Хворий госпіталізований протягом від 1 до 2 днів. І післяопераційний дискомфорт мінімальний. Хоча, ви повинні мати реалістичні очікування від операції. Тим не менше, більшість пацієнтів задоволені результатом і знаходять, що вони можуть носити одяг, яку вони хочуть, особливо з короткими рукавами вершини. Це вселяє впевненість у людей, які піддаються операції.

У період відновлення, синці та набряки є загальними. Ви можете також випробувати почуття щільно в руках. Як правило, стібки будуть видалені протягом тижня після операції. Тим не менш, більш глибокі шви не видаляються, поки дві-три тижні після операції.

Ви також можете носити одяг підтримку протягом декількох тижнів, щоб зменшити пухлину і потрібно буде приймати антибіотики, щоб запобігти інфекції. Хоча більшість набряк зникне через три тижні або близько того. Вам також слід уникати фізичних навантажень протягом місяця або близько того. Косметична хірургія є складним завданням, і вона включає в себе певний ризик. Таким чином, ви повинні підготувати себе, перш ніж піддатися операції. Ви повинні отримати всю необхідну інформацію заздалегідь. Це допоможе вам у звуковому рішенні.