Як позбутися від екземи на задній коліна – Поради для лікування екземи коліна

Будь-хто, хто страждає від екземи коліно спробує знайти лікування. Є багато способів для лікування такого захворювання шкіри. Нижче наведено поради про те, як лікувати коліно екземи природно і може бути зроблено в домашніх умовах.

1) Є належної гігієни. Мають звичку приймати ванну регулярно. Це допоможе запобігти спалаху, якщо ви завжди чисті. Просто не зупиняйтеся занадто довго в воді і використовувати теплу воду. Не йти на піну для ванни. Настійно рекомендується уникати шампунів, кондиціонерів, мила, чи лосьйони, які мають ароматів і духів. Виберіть продукти, які містять природні елементи. Після того як ви купатися, переконайтеся, що застосовувати креми і лосьйони, і не дозволяйте вашу шкіру сухою.

2) Пийте багато води, принаймні, від 10 до 12 склянок на день. Це служить Ваш зволожуючий крем всередині вашого тіла. Це допоможе вам гідратованих і поліпшити вашу шкіру.

3) Візьміть вівсянку ванни. Ви просто заповніть вашу ванну з 2 до 3 чашки вівсянки який ви можете купити в супермаркеті, а потім заповнити теплою водою.

4) мати здорову дієту. Уникайте продуктів, які допоможуть спалаху і спалахи вашого коліна екземи. Наприклад, не всі фрукти корисні для осіб, які мають екземи. Відібрані плоди не рекомендується для людей, які страждають від екземи.

5) брати натуральні добавки, такі як вітамін Е, С і риб’ячий жир. Зверніть увагу, що ви не повинні приймати всі ці добавки в один прийом їжі. Візьміть по одній за раз. Це як тестування, яке працює краще для вас.

6) Зробіть англійська упаковка солі. Змішати теплу воду і від 2 до 3 склянки англійської солі в басейні. Занурте марлю в суміші протягом 5 до 10 хвилин. Потім оберніть коліна із зануреною марлі протягом 30 хвилин. Ретельно промийте і висушіть ваші коліна з чистим рушником.