Періс Хілтон целюліту

Майже 90 відсотків жінок в Америці і Європі страждають від страшного, Äúcottage сир, Au синдрому або, Äúorange шкірки, AU шкіри відома як целюліт.

Целюліт кускових речовини нагадують сир, який зазвичай знаходиться на стегнах, животі, і прикладом. Ця назва для колекції жиру, які впираються сполучної тканини під шкіру людини в результаті чого поверхня шкіри в поглиблення або зморшки і виглядати шорсткими.

Целюліт є великою проблемою багатьох жінок, які борються важко позбутися від нього з невеликим успіхом. Так що якщо у вас є целюліт, ви, Aore не самотні.

З їх ідеальної шкіри, волосся і бездоганною органів, знаменитості часто роблять нас від заздрості. Ну не більше, тому що деякі фотографії папараці показують, що навіть чудові знаменитості, як Періс Хілтон отримати апельсинової кірки на стегнах і підстави.

Лікування, як ліпосакція і мезотерапія (яка вживає наркотики) або дорогими або можуть виробляти лише тимчасове поліпшення.

На жаль, навіть лікарі попереджають, що ліпосакція не є ефективним засобом для лікування целюліту, оскільки він призначений для видалення фритюр НЕ целюліт що близько до шкіри.

Якщо ви хочете зменшити кількість целюліту у вас є, краще всього зробити, полягає в зниженні надлишкового жиру. Якщо у вас надмірна вага, їсти менше калорій і більше займатися фізичними вправами. Експерти сходяться на думці, що аеробні вправи в поєднанні з силового тренування є кращим зброєю в боротьбі з целюлітом.

Деякі антицелюлітні креми дали інші погану славу за те, що порожня трата грошей. Однак Є багато кремів, які дійсно працюють, коли вони належним чином і постійно використовувати. Ці креми працюють, допомагаючи жирові клітини тимчасово злити лімфатичної рідини, тим самим зменшуючи прояви целюліту.

Одним з них є Celluthin, що ефективно забезпечує клінічно доведено аминофиллином безпосередньо в районі, де він, AOS необхідно для зменшення целюліту. Актуальні жиру з аминофиллином справила значне зниження жиру і збільшення твердості поверхні стегон. Аминофиллина працює, проникаючи глибоко в шкіру, де він викликає жирових клітин тіла скорочуватися, в результаті чого до двох дюймів втрати жирових відкладень.